facebook logo facebook logo

ED sveikinimasMylimieji broliai ir seserys,
Gimęs kūdikėlis Jėzus buvo toks pat kaip ir visi vaikai. Jis augo skurdžioje aplinkoje. Tik Jo Motina Marija saugojo didžią paslaptį ir angelo Gabrieliaus žodžius nepailsdama kartojo savo širdyje. Viešpats dėl mūsų tapo toks mažas, kad mes Jį pažintume ir mylėtume. Kad Dievo Meilės sklidini, žemėje gyventume tarsi Danguje, nuolat regėdami Viešpaties šlovę ir Jo malonė kasdien vis iš naujo mums duotų jėgų mylėti Mylimąjį.


Sveikinu su Jėzaus gimimo švente!  Taikių, ramių, viltingų Šv. Kalėdų ir Naujų 2019 -ųjų metų!

 Su meile, klebonas br. Evaldas Darulis OFM
2018 Viešpaties metai, gruodis.

 


Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.