Beta logoEsate kviečiami į Bernardinų parapijoje organizuojamą Beta kursą, kuris vyks 2018 m. sausio 23 - kovo 20.
Per 9 susitikimus ne tik pagilinsite savo žinias apie Sakramentus, Liturgiją, bet ir sutvirtinsite savo tikėjimą, susitiksite senus draugus, susipažinsite su naujais žmonėmis diskutuodami grupelėse.

Konferencijas ves broliai pranciškonai, kunigai, pasauliečiai. Kurso viduryje vyks savaitgalio rekolekcijos.

Kurso susitikimai vyks antradieniais, 18:30 val. Pirmasis susitikimas – 2018 m. sausio 23 d., 18:30 val. Bernardinų bažnyčioje.

Prašoma auka už devynis užsiėmimus ir BETA kurso leidinuką - 10€.

Norinčius dalyvauti BETA kurse, prašom registruotis užpildant šią anketą: https://goo.gl/ruc9LL

(!) Maloniai prašome registruotis aukščiau nurodytu adresu, o neturint tam galimybės – nurodytu el. paštu arba telefonu.
Registruodamiesi nurodytoje anketoje (internetu) sumažinsite administravimo rūpesčių organizatoriams.

BETA kurso vietų skaičius ribotas.