aukojimas per banka 150pxNorėdami paaukoti Bernardinų parapijai (bažnyčiai) banko pavedimu (sekmadieninę auką, ar k.t.), maloniai prašome pervesti aukojamą sumą į parapijos sąskaitą:

VILNIAUS ŠV. PRANCIŠKAUS ASYŽIEČIO PARAPIJA
A.s.  LT30 7300 0101 3343 9118
Bankas SWEDBANK AB

Mokėjimo pavedimo PASKIRTIES laukelyje BŪTINAI įrašykite aukos paskirtį, pvz. „Sekmadieninė auka“, arba kitas paskirtis, pvz.:  parapijos veikloms; šildymo fondui, ir k.t.

AUKA UŽ ŠV. MIŠIAS

Užsakyti Šv. Mišias savo norima intencija galite paskambinę į raštinę telefonu 8 616 01 159 arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Užsakant šv. Mišias telefonu arba el. paštu, auką prašom pervesti į vienuolyno (ne į parapijos) sąskaitą:

Šv. Pranciškaus ir Šv. Bernardino vienuolynas
A.s.   LT85 7044 0600 0154 3390
Bankas AB SEB bankas

Mokėjimo pavedimo PASKIRTIES laukelyje BŪTINAI įrašykite aukos paskirtį, pvz.:

Mišioms lapkričio 27 už a.a. Praną (9 m.),
Adelę (6 m.),
D. p. sv. Petraičių gim.
Už mirusiuosius "Vėlinių oktavai“ ir pan.

Primename, kad visuomet išlieka galimybė jums rūpimu klausimu pasikalbėti su kunigu telefonu ar susisiekti el. paštu

Nuoširdžiai jums dėkojame!

Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams ir geradariams!