Paremti Bernardinų bažnyčią galite per WioPay (veikia Apple, Android, Windows telefonuose).

• Atsisiųskite, instaliuokite ir atsidarykite programėlę – WioPay mobiliąją piniginę* (reikalingas mobilusis arba Wi-Fi interneto ryšys) *

• Pasirinkite opciją "PASIRINK VIETĄ" ir pasirinkite "Bernardinų bažnyčia" arba "Šv. Pranciškaus ir Šv. Bernardino vienuolynas" (šiuo atveju QR kodą skenuoti nebūtina).

• Pasirinkite Jums priimtiną paramos sumą - paremkite per kelias sekundes.

WioPay 1 zingsnis 300px

arba

• Skenuokite žemiau esantį atitinkamą QR kodą (vienas kodas - Bernardinų bažnyčios, kitas - vienuolyno).

• Pasirinkite Jums priimtiną paramos sumą (1 €, 2 €, 3 €, 5 €, 10 €, 20 €) - paremkite per kelias sekundes.

*Mobilioji piniginė skirta mokėti iš banko mokėjimo kortelių, veikiančių elektroninėse parduotuvėse. Įdiegiama į telefoną vieną kartą, susiejama su jūsų mokėjimo kortele. Plačiau: www.wiopay.com.

Jeigu naudojate Swedbank mokėjimo kortelę, įsitikinkite, jog esate ją užregistravę saugiam atsiskaitymui internetu.

Jei išmaniajame telefone dar neturite mobiliosios piniginės, parsisiųskite nemokamai iš paslaugos tiekėjo: www.worapay.com

(!) Maloniai prašome Šv. Mišių metu nesinaudoti mobiliaisiais telefonais.

Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams ir geradariams!

QR WioPay Bernardinu parapija 300px

QR Worapay VIENUOLYNAS 300px