BJC logo1VšĮ „Bernardinų jaunimo centras“ – tai viešoji įstaiga vienijanti visas jaunimo iniciatyvas po Bernardinų skliautais.

Tarnystės:
• Advento ir Gavėnios rekolekcijų jaunimui organizavimas
• Šlovinimo vakarų organizavimas
• Paskaitų aktualiomis jaunimui temomis organizavimas - Dievo žodžio pažinimo, kūno teologijos, bioetikos ir kt.
• Evangelizacijos (Kamajų parapijos jaunimo globa);
• Socialinės tarnystės (Veliučionys, Vilniaus socializacijos centras)
• Kelionių į įvairius krikščioniškus renginius organizavimas (Lietuvos jaunimo dienos, krikščioniškos muzikos festivaliai)
• Žurnalo “Po Bernardinų skliautais” leidyba
• Dalyvavimas Vilniaus miesto kultūros nakties programoje – „Šviesa spindi tamsoje“ (krikščioniškos muzikos koncertas, ekskursijos po Bernardinų bažnyčią, filmų peržiūra)