facebook logo facebook logo


Krikstas I komunijaVaikai ( 9–14 m.) pasiruošimui Pirmosios Komunijos ir Krikšto sakramentams, bei jaunuoliai (15–18 m.) pasiruošimui Sutvirtinimo, taip pat Krikšto ir Pirmosios Komunijos sakramentams bus registruojami:

  • rugsėjo 19 d. (antradienį) nuo 17 iki 19 val.,
  • rugsėjo 26 d. (antradienį) nuo 17 iki 19 val.


Registracija vyks koridoriuje šalia bažnyčios raštinės. Teirautis galima telefonu: 8 616 96 929 (Vidmantė) ir el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Už visus pasiruošimo Susitaikinimo ir Eucharistijos bei Sutvirtinimo sakramentams mokslo metus, prašoma auka 60 eurų, kuriuos maloniai prašome paaukoti registracijos dieną. Lėšos bus skiriamos katechetams, patalpų išlaikymui bei įvairioms kanceliarinėms reikmėms.

 

Taip pat nuo šių metų mūsų parapijoje renkamos ir vaikų pasiruošimo Pirmosios Komunijos bei Krikšto sakramentams grupės, kuriose bus dėstoma rusų ir anglų kalbomis.
Dėl registracijos į šias grupes prašom kreiptis el. paštu - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Spalio 15 d. 13 val. kviečiame vaikus, paauglius ir tėvus į Katechezės mūsų parapijoje pradžią. Kartu švęsime Šv. Mišias, po kurių bendra informacija apie pasiruošimą sakramentams. Dalyvavimas būtinas.