facebook logo facebook logo

aukok ismaniai 1Aukoti išmaniai galima ir Bernardinų bažnyčiai, ir Šv. Pranciškaus ir Šv. Bernardino vienuolynui. Į telefoną atsisiuntus mobiliosios piniginės programą, parapijiečiams, bažnyčios ir vienuolyno svečiams tereikia pasirinkti norimą paaukoti sumą. Šis Bernardinų bažnyčios ir vienuolyno sumanymas – naujovė Lietuvoje.

  • Tereikia atsisiųsti ir įsidiegti į telefoną mobiliosios piniginės programą WioPay arba kitą.

  • Pasirinkti opciją "PASIRINK VIETĄ" ir spustelėti atitinkamą mygtuką - Bernardinų bažnyčios ar vienuolyno (šiuo atveju QR kodą skenuoti nebūtina).

  • Arba telefonu nuskenuoti Bernardinų parapijos interneto svetainėje ar parapijos leidiniuose esantį atitinkamą QR kodą ir pasirinkti norimą aukoti sumą. Vienas QR kodas - bažnyčios, kitas - vienuolyno.

 

Daugiau informacijos ir paaiškinimas, kaip naudotis išmaniuoju aukojimu šiame svetainės puslapyje.

 

 QR Worapay VIENUOLYNAS 300pxQR WioPay Bernardinu parapija 300px

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.