sporto inventorius stovyklaiMieli parapijiečiai, artinantis parapijos stovyklai kviečiame prisidėti kaupiant inventorių, skirtą stovyklaujančių vaikų užimtumui.

Labiausiai šių metų stovyklai mes prašome šachmatų.

Taip pat reikalingos įvairios priemonės:

• Sporto inventoriaus - kamuolių (įvairių dydžių krepšinio, futbolo, paprastų vaikiškų ), badmintono rakečių, skraidukų, šokdyklių, lankų ir t.t.;
  • Stalo žaidimų įvairaus amžiaus vaikams;
  • Kanceliarinių reikmenų - pieštukų, kreidelių, įvairaus formato balto ir spalvoto popieriaus, žirklių, klijų, plastelino, modelino, guašo, akvarelinių dažų, teptukų ir t.t.;
  • Kitų priemonių - spalvinimo knygelių, smėlio dėžės žaislų, kaladėlių, konstruktorių mažiesiems (stambiomis detalėmis) ir didesniems (nuo 7 m.), vienspalvių audinių, karoliukų, lėlių ir t.t.

Tai gali būti ir ne nauji daiktai, kažkas, kuo galėtumėte pasidalinti. Visą tai galite atnešti į bažnyčios zakristiją. Iš anksto jums dėkojame.

Broliai pranciškonai