facebook logo facebook logo


Bernardinu baznycia ekskursijaKviečiame į pažintines ekskursijas po vieną įspūdingiausių gotikos šedevrų - Bernardinų istorinį architektūrinį ansamblį.

 

Tai unikali galimybė pamatyti Bernardinų (šv. Pranciškaus Asyžiečio) bažnyčią bei Mažesniųjų brolių pranciškonų vienuolyną, pasekti istorijos pėdsakais, įsiklausyti į bažnyčios požemių tylą ir šnabždesius, pasivaikščioti paslaptingais XV a. vienuolyno koridoriais, gynybiniais bokšteliais, senais sraigtiniais laiptais užkopti į bažnyčios palėpę, pro kurios langus atsiveria nepakartojama Vilniaus senamiesčio panorama.


Maloniai kviečiame apsilankyti!


Daugiau informacijos apie ekskursijas po Bernardinų istorinį architektūrinį ansamblį – Bernardinuansamblis.lt arba paskambinus telefonu: +370 682 40216.

 

ekaskursijos www

 

 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.