facebook logo facebook logo


Bernardinu baznycia ekskursijaKviečiame į pažintines ekskursijas po vieną įspūdingiausių gotikos šedevrų - Bernardinų istorinį architektūrinį ansamblį.

 

Tai unikali galimybė pamatyti Bernardinų (šv. Pranciškaus Asyžiečio) bažnyčią bei Mažesniųjų brolių pranciškonų vienuolyną, pasekti istorijos pėdsakais, įsiklausyti į bažnyčios požemių tylą ir šnabždesius, pasivaikščioti paslaptingais XV a. vienuolyno koridoriais, gynybiniais bokšteliais, senais sraigtiniais laiptais užkopti į bažnyčios palėpę, pro kurios langus atsiveria nepakartojama Vilniaus senamiesčio panorama.


Maloniai kviečiame apsilankyti!


Daugiau informacijos apie ekskursijas po Bernardinų istorinį architektūrinį ansamblį – Bernardinuansamblis.lt arba paskambinus telefonu: +370 682 40216.

 

ekaskursijos www

 

 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok Decline