alfa kursas 2017

Kviečiame į Bernardinų parapijoje organizuojamą ALFA kursą, kuris vyks nuo 2020 m. sausio 28 d. iki balandžio 7 d. Alfa kurso susitikimai vyks antradieniais, nuo 18.30 val.

Per 11 susitikimų kalbėsime apie pagrindines tikėjimo tiesas. Kiekvienas galėsime sutvirtinti savo tikėjimą, susitikti su senais draugais, įsitraukti į parapijos bendruomenę, susipažinti su naujais žmonėmis dalindamiesi grupelėse.

Konferencijas ves broliai pranciškonai, kunigai, pasauliečiai.

Kurso viduryje (03.13-15) bus savaitgalio rekolekcijos. Susitikimai vyks antradieniais, nuo 18.30 val.

Pirmas susitikimas – 2020 m. sausio 28 d. Bernardinų bažnyčioje.

Prašoma vienkartinė auka už 11 užsiėmimų ir ALFA kurso leidinuką – 10 €.

Norinčius dalyvauti ALFA kurse, maloniai prašom registruotis adresu: bit.ly/alfa2020 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; tel. 8 688 83 637 (Roma)

Ypač kviečiame tuos žmones, kurie dar nėra dalyvavę tokiame kurse.