alfa kursas 2017

Alfa kurso susitikimai, vyksta antradieniais, nuo 18.30 val. Bernardinų bažnyčioje.

Per 11 susitikimų kalbėsime apie pagrindines tikėjimo tiesas. Kiekvienas galėsime sutvirtinti savo tikėjimą, susitikti su senais draugais, įsitraukti į parapijos bendruomenę, susipažinti su naujais žmonėmis dalindamiesi grupelėse. Konferencijas ves broliai pranciškonai, kunigai, pasauliečiai. Kurso viduryje (03.13-15) bus savaitgalio rekolekcijos.

Prašoma vienkartinė auka už 11 užsiėmimų ir ALFA kurso leidinuką – 10 €.