facebook logo facebook logo

BJC W

Pranciškučiai
Vilniaus Bernardinų parapija kviečia visus vaikus nuo 10 iki 14 m. prisijungti prie šaunios paauglių bendruomenės - Pranciškučių.
Pranciškučiai į grupelę renkasi kiekvieną penktadienį nuo 16 val. ( Bernardinų jaunimo centro rūsyje, Maironio g. 10-3, Vilnius). Ugdomi pagal pranciškonišką dvasingumą, vaikai pradeda geriau pažinti save, išmoksta bendrauti ir dirbti grupėje. Susirinkę kartu mes melsimės, gilinsimės į Dievo žodį, diskutuosime bendraamžių būryje, kartu žaisime ir juoksimės, švęsime gimtadienius, paminėsime svarbias liturgines šventes ir dalyvausime šventosiose Mišiose. Daugiau informacijos: vadovė Saulė +37062671793


Kviečiame ir jaunimą
nuo 14 iki 29 metų, norintį sekti Jėzų šv. pranciškaus pėdomis, prisijungti į Pranciškonišką jaunimą. Susitikime trečiadienį Šv. Mišiose 18 val. Trijų Karalių koplyčioje, o po jų drauge keliaukime į Jaunimo rūsį. Ateik ir susitiksim!

 

Jūsų Bernardinų jaunimo centras.

 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.