facebook logo facebook logo


popiezius pranciskus 002Šventasis Tėvas Pranciškus lankysis Lietuvoje 2018 m. rugsėjo 22–23 dienomis.
Dvi dienas truksiančio vizito Lietuvoje metu Popiežius aplankys Vilnių ir Kauną. Šeštadienį, rugsėjo 22 d., Vilniuje Šventasis Tėvas susitiks su jaunimu, o rugsėjo 23, sekmadienį, Popiežius Kaune aukos šv. Mišias, kuriose kviečiami dalyvauti visi Lietuvos žmonės.

Popiežius susitiks su Lietuvos tikinčiaisiais, jaunimu, dvasininkais, vienuolėmis ir vienuoliais. Jis melsis Aušros Vartų koplyčioje, lankysis buvusiame KGB vidaus kalėjime. Visi susitikimai ir renginiai nemokami.


Parapijos nariai turi galimybę registruotis į šv. Mišias ir vykti kaip grupė. Registracijos lapą rasite bažnyčios zakristijoje. Maloniai kviečiame keliauti ir šv. Mišias švęsti kartu.
Visa tiksli informacija apie renginius tinklalapyje www.popieziausvizitas.lt

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok Decline