facebook logo facebook logo


Vilties begimas 2018 Kviečiame nelikti abejingais ir prisijungti prie paramos akcijos „Vilties bėgimas“. Kurkime solidarumo bei bendruomeniškumo kultūrą, kuri stiprintų onkologinių ligonių ir jų artimųjų viltį.

„Vilties bėgimas“ - maratonas, kuriam „European athletics association“ suteikė 3 žvaigždutes. Tai - tarptautinės bėgimo varžybos visų amžiaus grupių atstovams - nuo vaikų iki senjorų - įvairaus ilgio trasose ir amžiaus kategorijose. Renginys “Vilties bėgimas” įtrauktas į miesto švenčių sąrašą, pagal reitingus jis patenka į penketą populiariausių, labiausiai lankomų Klaipėdos miesto renginių.


Renginys vyks gegužės 20 d. Klaipėdoje. Daugiau apie renginį rasite interneto svetainėje www.viltiesbegimas.lt


Registruodamiesi bėgimui nurodykite mūsų parapijos komandą „brolis Evaldas“.

Šeštadienį iš Vilniaus organizuojamas nemokamas transportas ir nakvynė Klaipėdoje. Išvykimas 19 dieną, šeštadienį 12.00 val. nuo Mickevičiaus paminklo.

Registracija el. pašto adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Laiške nurodykite vardą, pavardę ir ar bus reikalinga nakvynė. Daugiau informacijos telefonu  +37066248404 (Kristina ).

Taip pat sekite informaciją parapijos puslapyje www.bernardinuparapija.lt


Pasiruošimo maratonui treniruotėms su broliu Evaldu susitinkame antradieniais 18.30 val. prie Mickevičiaus paminklo, šalia Bernardinų bažnyčios.