facebook logo facebook logo

grotiŠiais naujais mokslo metais Bernardinų parapijoje yra galimybė vaikams pradėti mokytis groti pianinu individualiai arba 3-4 vaikų grupėse. Pažinsime natas, kaip jas skaityti, pianino klavišus ir pamažu mokysimės atlikti kūrinius.


Užsiėmimai vyks Bernardinų jaunimo centro patalpose, vieną arba du kartus savaitėje (jūsų pasirinkimu), 45-60 min. Užsiėmimų kaina nėra nustatyta, kiek jūsų finansinės galimybės leidžia skirti, kad pinigai nebūtų neišpildytos svajonės trukdžiu!


Taip pat, jei turi troškimą šlovinti Dievą, esi kviečiamas dalyvauti repeticijose ir ketvirtą mėnesio sekmadienį 13.00 melstis su giesme Šv. Mišiose.
Kviečiami įvairaus amžiaus vaikai!


Užsiėmimus ves Deimantė Narkutė, šlovinimo grupės "Dėl Tavęs" vokalistė, pianistė.

 

Registracija ir detalesnė informacija telefonu +37063085730, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .


Tad jeigu myli muziką ir turi troškimą išmokti groti šiuo instrumentu ar šlovinti, laukiu Tavęs!

 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.