facebook logo facebook logo


Krikstas I komunija

Vilnius St. Francis (Bernardine) parish invites children to prepare for the Sacraments of Confirmation, Reconciliation, Eucharist and Baptism in English.
Registration via e-mail - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., or +37069141714 (Giedrė).

 

Nuo šių metų Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) parapijoje renkama vaikų pasiruošimo Susitaikinimo ir Eucharistijos (Pirmosios Komunijos ) bei Krikšto sakramentams grupė, kurioje bus dėstoma anglų kalba. Dėl registracijos į šią grupę kreiptis el. paštu - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba +37069141714 (Giedrė).

 

Taip pat ruoštis Sutvirtinimo, Susitaikinimo ir Eucharistijos sakramentams šiemet vėl kviečiame kurčiuosius. Registracija el. paštu – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

 

 

.

 

 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok Decline