facebook logo facebook logo

smuikas 03 200pxRugsėjo 19 d., ketvirtadienį, 19 val. kviečiame į koncertą Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje „Atsigręžk, kai tamsumos šešėliai kris“. Pirmą kartą Lietuvoje skambės XXI a. rimtosios ir sakralios muzikos šedevras – Arvo Pärto „Adam‘s Lament“ („Adomo rauda“) chorui ir kameriniam orkestrui. Lietuvos publika taip pat pirmą kartą išgirs žydų kilmės Austrijos kompozitoriaus Egono Welleszo kūrinį „Elizabeth Barret Browning sonetai“.


Koncerte bus prisimenamas ir neseniai anapilin iškeliavęs Lietuvos kompozitorius Anatolijus Šenderovas – skambės jo kompozicija „Post scriptum“.

Koncerte dalyvauja Erminie Blondel (sopranas, Prancūzija), Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, choras „Jauna muzika“, aktorė Dalia Michelevičiūtė ir Dirigentas Amaury du Closelis (Prancūzija).

Koncertas skiriamas Lietuvos žydų genocido aukoms pagerbti.
Koncerto rengėjai VŠĮ „Pax et Bonum“ ir „Académie Lyrique“ (Prancūzija).
Įėjimas laisvas.