facebook logo facebook logo

koncertas 30Mažesnieji broliai kviečia į koncertą - lapkričio 15 d. penktadienis 18.00 val. Palangos koncertų salėje.


Koncertas „Mažesnieji broliai – su žmonėmis ir dėl žmonių“

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas”, vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis kartu su populiariais atlikėjais, solistais atliks visų laikų gražiausius muzikos perlus, keliančius žmogaus dvasią, spinduliuojančius Viltį, Džiaugsmą, Meilę, Gėrį, Grožį ir Tikėjimą.

Broliai pranciškonai dalinsis savo prisiminimais, emocijomis, žaismingais liudijimais kaip Jie augo kartu su Mumis, kaip jie buvo su Mumis ir dėl Mūsų 30 metų. Jūsų lauks intriguojantys archyviniai kadrai, fotografijos ir neišblėstančių jausmų, šventinių įspūdžių puokštė, kuri kaip gilios rožinio maldos vainikas sužydės mūsų širdyse.

 

Kvietimai-bilietai į koncertą - KAKAVA.LT (spausti šią nuorodą).

 

 

1200px Plakatas

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.