facebook logo facebook logo

VAIKŲ TARNYBA ŠV. MIŠIŲ METU
Sekmadieniais, per 10:30 val. rytines Šv. mišias žodžio liturgijos metu Senojoje zakristijoje veikia vaikų tarnyba, kurią organizuoja Pranciškoniškas jaunimas. Tėveliai kviečiami vaikus nuvesti į senąją zakristiją.


KVIEČIAME KARTU RENGTI PARODAS
Mieli parapijiečiai, Bernardinų bendruomenės centre yra rengiamos fotografijos, tapybos bei kitų vizualiųjų menų parodos. Kviečiame ir jus įsitraukti organizuojant tokias parodas bei eksponuoti savo darbus. Dėl parodų tvarkaraščio ir galimybių prašome kreiptis telefonu +37065074189 (Titas).


PARAPIJOS GAVĖNIOS REKOLEKCIJOS
Kovo 19 - 23 d. mūsų bažnyčioje vyks Parapijos Gavėnios rekolekcijos. Rekolekcijų pradžia 18 val.
Kovo 23 d., penktadienį 18 val. kviečiame visą bendruomenę į Gavėnios susitaikinimo pamaldas.

 
KRYŽIAUS KELIAS ir GRAUDŪS VERKSMAI
Kiekvieną Gavėnios penktadienį 17.30 val. mūsų bažnyčioje einamas Kryžiaus kelias.
Kiekvieną Gavėnios sekmadienį 16.30 val., prieš šv. Mišias mūsų bažnyčioje giedami graudūs verksmai.


ŠV. MIŠIOS GESTŲ KALBA
Kiekvieną sekmadienį 13:00 val. Šv. Mišios mūsų bažnyčioje bus verčiamos gestų kalbos vertėjo iš Vilniaus apskrities gestų kalbos vertėjų centro. Kviečiame dalyvauti ir šia žinia dalintis


Tėvai, turintys LGBT+ vaikus, kviečiami burtis į anoniminę savitarpio pagalbos grupę. Grupės dvasinis palydėtojas - br. Evaldas Darulis OFM. Rašyti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .