VAIKŲ TARNYBA ŠV. MIŠIŲ METU
Sekmadieniais, per 10:30 val. rytines Šv. Mišias žodžio liturgijos metu Senojoje zakristijoje veikia vaikų tarnyba, kurią organizuoja Pranciškoniškas jaunimas. Tėveliai kviečiami vaikus nuvesti į senąją zakristiją.

KVIEČIAME KARTU RENGTI PARODAS
Mieli parapijiečiai, Bernardinų bendruomenės centre yra rengiamos fotografijos, tapybos bei kitų vizualiųjų menų parodos. Kviečiame ir jus įsitraukti organizuojant tokias parodas bei eksponuoti savo darbus. Dėl parodų tvarkaraščio ir galimybių prašome kreiptis telefonu +37065074189 (Titas).

KVIEČIAME Į PARODĄ
Vasario 24 d. Bernardinų bendruomenės centre atidaryta Daumanto Tomo Pilipavičiaus tapybos paroda „MANO MIESTAS“. Paroda veiks iki kovo 22 d. Maloniai kviečiame apsilankyti

ŠV. MIŠIOS GESTŲ KALBA
Kiekvieną sekmadienį 13:00 val. Šv. Mišios mūsų bažnyčioje bus verčiamos gestų kalbos vertėjo iš Vilniaus apskrities gestų kalbos vertėjų centro. Kviečiame dalyvauti ir šia žinia dalintis.

LGBT GRUPELĖS SUSITIKIMAS
Tėvai, turintys LGBT+ vaikus, kviečiami burtis į anoniminę savitarpio pagalbos grupę. Grupės dvasinis palydėtojas - br. Evaldas Darulis OFM.

KVIEČIAME ŠEIMĄ TARNYSTEI BERNARDINŲ PARAPIJOJE
Kviečiame parapijiečių šeimą tarnystei - telkti jaunas šeimas su vaikučiais bendrai maldai parapijoje, inicijuoti ugdymą, bendravimą.
Galinčius skirti laiko šiai tarnystei kviečiame kreiptis į kleboną br. Evaldą +37061579796 arba parapijietę Laimą Milašauskienę tel. +37068655533, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.