facebook logo facebook logo

KVIEČIAME KARTU RENGTI PARODAS
Mieli parapijiečiai, Bernardinų bendruomenės centre yra rengiamos fotografijos, tapybos bei kitų vizualiųjų menų parodos. Kviečiame ir jus įsitraukti organizuojant tokias parodas bei eksponuoti savo darbus. Dėl parodų tvarkaraščio ir galimybių prašome kreiptis telefonu +370 65074189 (Titas).


LGBT+
Tėvai, turintys LGBT+ vaikus, kviečiami burtis į anoniminę savitarpio pagalbos grupę. Grupės dvasinis palydėtojas - br. Evaldas Darulis OFM. Rašyti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 
VAIKŲ TARNYBA ŠV. MIŠIŲ METU
Sekmadieniais, per 10.30 val. rytines Šv. mišias žodžio liturgijos metu Senojoje zakristijoje veikia vaikų tarnyba, kurią organizuoja Pranciškoniškas jaunimas. Tėveliai kviečiami patys vaikus nuvesti į senąją zakristiją.


PADĖKA
Bernardinų vaikų ir neįgaliųjų centrų bendruomenė bei Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras nuoširdžiai dėkoja Bernardinų parapijos žmonėms už kalėdines dovanas. Ačiū Jums už dosnumą, kilnumą ir nuoširdų dėmesį.