facebook logo facebook logo

ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA
Mieli parapijiečiai, nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo mėnesio mūsų bažnyčioje Švč. Sakramento adoracijos nebus.

SUTVIRTINIMO SAKRAMENTAS
Gegužės 28 d., 10.30 val.  šv. Mišių metu  mūsų  parapijoje kardinolas Audrys Juozas Bačkis teiks Sutvirtinimo sakramentą.

GEGUŽINĖS PAMALDOS
Nuo gegužės 3 d. visą gegužės mėnesį, trečiadienio, ketvirtadienio ir penktadienio vakarais prieš šv. Mišias, 17.30 val. pasauliečiai pranciškonai kviečia Trijų Karalių koplyčioje kartu melstis gegužines pamaldas.

 
SENOS „MAGNIFICAT“ KNYGELĖS
Kiekvieno mėnesio I-ąjį sekmadienį į zakristiją galite sunešti senus „Magnificat“ numerius. Tokiu būdu padėsime taupyti popierių ir prisidėsime prie ekologinės kultūros.


LGBT+
Tėvai, turintys LGBT+ vaikus, kviečiami burtis į anoniminę savitarpio pagalbos grupę. Grupės dvasinis palydėtojas - br. Evaldas Darulis OFM. Rašyti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..