facebook logo facebook logo

VAIKŲ TARNYBA ŠV. MIŠIŲ METU
Sekmadieniais, per 10:30 val. rytines Šv. mišias žodžio liturgijos metu Senojoje zakristijoje veikia vaikų tarnyba, kurią organizuoja Pranciškoniškas jaunimas. Tėveliai kviečiami vaikus nuvesti į senąją zakristiją.


KVIEČIAME KARTU RENGTI PARODAS
Mieli parapijiečiai, Bernardinų bendruomenės centre yra rengiamos fotografijos, tapybos bei kitų vizualiųjų menų parodos. Kviečiame ir jus įsitraukti organizuojant tokias parodas bei eksponuoti savo darbus. Dėl parodų tvarkaraščio ir galimybių prašome kreiptis telefonu +37065074189 (Titas).


Tėvai, turintys LGBT+ vaikus, kviečiami burtis į anoniminę savitarpio pagalbos grupę. Grupės dvasinis palydėtojas - br. Evaldas Darulis OFM. Rašyti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 
ŠULINYS AFRIKAI
Pasauliečiai pranciškonai ir pranciškoniškasis jaunimas kviečia prisidėti prie Europos Pranciškoniškosios šeimos socialinės akcijos „Well4Africa“ (Šulinys Afrikai), kurios tikslas – surinkti lėšų trims vandens gręžiniams Ugandos, Zimbabvės ir Malavio kaimuose. Paremti galima pervedant auką akcijos svetainėje well4africa.eu arba už auką įsigyjant specialų socialinės akcijos puodelį, platinamą parapijoje (+370 678 22052).


ŠV. MIŠIOS GESTŲ KALBA
Kiekvieną sekmadienį 13:00 val. Šv. Mišios mūsų bažnyčioje bus verčiamos gestų kalbos vertėjo iš Vilniaus apskrities gestų kalbos vertėjų centro. Kviečiame dalyvauti ir šia žinia dalintis.


TITULINIAI ŠV. PRANCIŠKAUS ATLAIDAI
Mūsų parapijos tituliniai Šv. Pranciškaus Asyžiečio atlaidai vyks spalio 3, 4 dienomis. Daugiau informacijos artimiausiu laiku. 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok Decline