facebook logo facebook logo

RINKLIAVA ATLAIDŲ FONDUI
Artėja mūsų parapijos tituliniai šv. Pranciškaus Asyžiečio atlaidai, kurie vyks spalio 3-8 dienomis. Rengiantis atlaidams susidaro nemažai organizacinių išlaidų, todėl maloniai Jūsų prašome paaukoti atlaidų fondui. Speciali rinkliava bus renkama sekmadienį, rugsėjo 24 d. – po 10.30 val., 13 val. ir 17 val. šv. Mišių. Bažnyčios gale aukas rinks Kolumbo riteriai.
Kam yra patogiau, aukoti galima į parapijos sąskaitą: LT30 7300 0101 3343 9118, mokėjimo paskirties laukelyje nurodant: Atlaidų fondui
Dėkojame už Jūsų paramą!


KVIEČIAME KARTU RENGTI PARODAS
Mieli parapijiečiai, Bernardinų bendruomenės centre yra rengiamos fotografijos, tapybos bei kitų vizualiųjų menų parodos. Kviečiame ir jus įsitraukti organizuojant tokias parodas bei eksponuoti savo darbus. Dėl parodų tvarkaraščio ir galimybių prašome kreiptis telefonu +370 65074189 (Titas).


 
SENOS „MAGNIFICAT“ KNYGELĖS
Kiekvieno mėnesio I-ąjį sekmadienį į zakristiją galite sunešti senus „Magnificat“ numerius. Tokiu būdu padėsime taupyti popierių ir prisidėsime prie ekologinės kultūros.


GRUPĖS RUSŲ IR ANGLŲ KALBOMIS
Mūsų parapijoje renkamos ir vaikų pasiruošimo Pirmosios Komunijos bei Krikšto sakramentams grupės, kuriose bus dėstoma rusų ir anglų kalbomis. Registracija į šias grupes el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


PRANCIŠKONIŠKAS JAUNIMAS
Kviečiame ir jaunimą nuo 14 iki 29 metų jungtis prie Pranciškoniško jaunimo. Susitikime trečiadienį Šv. Mišiose 18 val. Trijų Karalių koplyčioje, o po jų drauge keliaukime į Jaunimo rūsį. Ateik ir susitiksim :)
Jūsų Bernardinų jaunimo centras😊!


LGBT+
Tėvai, turintys LGBT+ vaikus, kviečiami burtis į anoniminę savitarpio pagalbos grupę. Grupės dvasinis palydėtojas - br. Evaldas Darulis OFM. Rašyti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..