Ikona1 1Sužadėtinių pasiruošimo Santuokos sakramentui kursai Bernardinų parapijoje vedami pagal Lietuvos šeimos centro parengtą darbo mažose grupėse programą, kursų trukmė – 8 susitikimai.

Kursai sužadėtiniams 2018 m. Bernardinų parapijoje vyks:

• Kovo 1 d. - balandžio 19 d. (ketvirtadieniais), nuo 18 val. - registracija baigta.
  • Kovo 3 d. - balandžio 14 d. (šeštadieniais), nuo 10 val. - registracija baigta.
  • Balandžio 11 d. - gegužės 23 d. (trečiadieniais), nuo 18 val. - registracija baigta.
  • Gegužės 3 d. - birželio 14 d. (ketvirtadieniais), nuo 18 val.

Registracija: el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. +37067646862, Jovita ir Andrius Barisevičiai.

• Kovo 16 d. - gegužės 4 d. (penktadieniais), nuo 18 val.
  • Gegužės 11 d. - birželio 29 d. (penktadieniais), nuo 18 val.

(!) Renkama grupė kursams birželio 27 d. - rugpjūčio 8 d., trečiadieniais, nuo 18 val.

Registracija: el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. +37061512997, Vita ir Saulius Kuliavai.

Registracija į kursus

Registruojantis būtinai nurodykite abiejų sužadėtinių vardus ir pavardes, kontaktinį tel. nr., el. pašto adresą.
Rinkliava už kursus - 60 eurų.

Sužadėtiniai emigrantai, poros, auginančios mažus vaikus, dirbančios pamaininį darbą, gyvenančios skirtinguose miestuose ir pan. dėl rengimosi Santuokos sakramentui kursų gali kreiptis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 676 46 862.

• Kursai Vilniaus arkivyskupijos šeimos centre: www.vasc.lt

Lankstinuką su visa naudingą informacija galite atsisiųsti čia: Lankstinukai

Jei turite klausimų - rašykite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinkite tel. +370 676 46 862.