Ikona1 1Sužadėtinių pasiruošimo Santuokos sakramentui kursai Bernardinų parapijoje vedami pagal Lietuvos šeimos centro parengtą darbo mažose grupėse programą, kursų trukmė – 8 susitikimai

Kursai sužadėtiniams 2020 m. Bernardinų parapijoje:

• Sausio 9 d. - vasario 20 d. (ketvirtadieniais) nuo 18 val.- Registracija baigta.
  • Vasario 27 d. - balandžio 2 d. (ketvirtadieniais) nuo 18 val.
  • Balandžio 16 d. - gegužės 28 d. (ketvirtadieniais) nuo 18 val.
  • Balandžio 17 d. - gegužės 29 d. (penktadieniais) nuo 18 val.
  • Vasario 29 d. - balandžio 4 d. (šeštadieniais) nuo 10 val.
  • Balandžio 18 d. - gegužės 30 d. (šeštadieniais) nuo 10 val.

Registracija el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. +37067646862, Jovita ir Andrius Barisevičiai.

Gruodžio 21-22 d. vyks intensyvūs pasiruošimo Santuokos sakramentui kursai, skirti emigrantų, gyvenančių skirtinguose miestuose, dirbančių pamaininį darbą, auginančioms vaikus ir pan. poroms.

Kursų metu bus išnagrinėtos visos priklausančios temos ir išduoti pažymėjimai. Intensyvių kursų rinkliava yra 100 eurų porai.

Kitos grupės - trečiadieniais, nuo 18:00 val. (2020 m.):

• Vasario 5 d. - kovo 25 d.
  • Balandžio 1 d. - gegužės 13 d.
  • Gegužės 20 d. - liepos 8 d.

Registracija: el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. +37061512997, Vita ir Saulius Kuliavai.

Registracijos į kursus tvarka

Registruojantis būtinai nurodykite abiejų sužadėtinių vardus ir pavardes, kontaktinį tel. nr., el. pašto adresą.
Rinkliava už kursus - 70 eurų.

Sužadėtiniai emigrantai, poros, auginančios mažus vaikus, dirbančios pamaininį darbą, gyvenančios skirtinguose miestuose ir pan. dėl rengimosi Santuokos sakramentui kursų gali kreiptis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 676 46 862.

• Kursai Vilniaus arkivyskupijos šeimos centre: www.vasc.lt

Lankstinuką su visa naudingą informacija galite atsisiųsti čia: Lankstinukai

Jei turite klausimų - rašykite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinkite tel. +370 676 46 862.

PASIKEITIMAI, APIE KURIUOS BŪTINA ŽINOTI BESIRUOŠIANTIEMS PRIIMTI SANTUOKOS SAKRAMENTĄ:
Nuo sausio 1 d. dėl Santuokos sakramento turės būti kreipiamasi į parapiją likus ne mažiau kaip penki mėnesiai iki jo.