facebook logo facebook logo

maldos grupesVilniaus šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčioje veikiančios maldos grupės:

 

Vyrų maldos grupė

Trečiadieniais po 18 val. šv. Mišių Šv. Mykolo koplyčioje renkasi vyrai kurie dalinasi patirtimi, kartu meldžiasi, atnaujindami Dievo troškimą ir draugystę su Juo.

Asmuo kontaktams Dalius Joneikis, tel. 8 682 72373, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Moterų maldos grupė

Ši maldos grupė kviečia prisijungti kiekvieną moterį, kuri yra netekėjusi, tačiau visa širdimi ilgisi ir trokšta sutikti tą vienintelį sutuoktinį, su kuriuo galėtų sukurti šeimą pagal Dievą. Burkimės į maldą, dalinkimės savo išgyvenimais, palaikykime viena kitą. O svarbiausia, per maldą atiduokime į Dievo rankas savo moterystę, kad mūsų širdyje vyktų Dievo darbai ir Jis kalbėtų, vestų, stiprintų mūsų ieškojimuose ir supratime ar šeima yra mūsų pašaukimas.

Kiekvieną ketvirtadienį:
18.00 val. Šv. Mišios. Trijų Karalių koplyčioje;
19.00 – 20.30 val. bendra malda, pokalbis / pasidalinimas.

Kiekvieną susitikimą kartu melsimės rožinio malda, pasišvęsime Šv. Mergelės globai.


Kontaktinis asmuo:  Sonata, tel. 8 610 06611, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Šeimų maldos grupė

Antradieniais parapijos salėje, 19 val. šeimos su vaikais susiburia bendrai maldai. Malda pradedama drauge su vaikais, vėliau parapijos salėje lieka žaisti vaikai, prižiūrimi savanorių, o tėveliai meldžiasi gretimoje patalpoje. I-ąjį mėnesio antradienį Trijų karalių koplyčioje 19 val. šeimos susirenka švęsti Eucharistijos.

Asmenys kontaktams: Evaldas Lasys, tel. 8 601 17114, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Sigitas Matrosovas, tel. 8 648 55663, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Dvasinės pagalbos grupė sergantiems onkologine liga

Kiekvieną ketvirtadienį po 18 val. šv. Mišių kviečiame visus, susidūrusius su onkologine liga - sirgusius, sergančius ir jų artimuosius - rinktis į dvasinės pagalbos (maldos) grupę.
Lydimi br. Evaldo Darulio OFM mokomės priimti ir kovoti su šia liga - semtis stiprybės maldoje, dalintis patirtimi ir rūpesčiais, ieškoti atsakymų į rūpimus klausimus.
Pasiteiravimui: Jolita tel. 8 655 40409 (prašom skambinti po 18 val.).


Rožinio maldos grupė

Kiekvieną penktadienį Trijų Karalių koplyčioje, po 18 val. šv. Mišių, susiburia Švč. Mergelės Marijos rožinio maldai. Meldžiamasi už kunigus, pašaukimus, asmeninėmis intencijomis.

Asmenys kontaktams: Onutė Kuodienė, tel. 8 699 05398, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Danas Sapitavičius, tel. 8 655 14145, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Šv. Rašto skaitovų ir atnašų grupė

Parapijiečių grupė, kuri padeda parengti šv. Mišių liturgiją.

Asmenys kontaktams: Violeta Osteikienė, tel. 8 682 67745, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

                                 Janina Šmulkštienė, tel. 8670 95689, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Maldavimų paruošimo grupė

Parapijiečių grupė, kuri padeda parengti šv. Mišių liturgiją.

Asmuo kontaktams Giedrė Povilaitytė, tel. 8 691 41714, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.