facebook logo facebook logo


moteru maldos grupe 200pxDažnai keliame klausimus, kodėl neįvyksta taip kaip aš noriu, juk mano noras kurti ir gyventi šeimoje yra labai kilnus ir žmogiškas...

Kalbėkime kaip svarbu išlaikyti tyrą širdį, moterišką orumą bei nugalėti kylantį liūdesį dėl nesiklostančių santykių arba ne taip krypstančių kaip mes norėtumėme.  Dalinkimės kaip sekasi išlaukti ir suprasti širdyje, ką man asmeniškai kalba Dievas apie mano kelią į šeimą.


Ši maldos grupė kviečia prisijungti kiekvieną moterį, kuri yra netekėjusi, tačiau visa širdimi ilgisi ir trokšta sutikti tą vienintelį sutuoktinį, su kuriuo galėtų sukurti šeimą pagal Dievą. Burkimės į maldą, dalinkimės savo išgyvenimais, palaikykime viena kitą. O svarbiausia, per maldą atiduokime į Dievo rankas savo moterystę, kad mūsų širdyje vyktų Dievo darbai ir Jis kalbėtų, vestų, stiprintų mūsų ieškojimuose ir supratime ar šeima yra mūsų pašaukimas.

Susitikime! Kiekvieną ketvirtadienį:
18.00 val. Šv. Mišios. Trijų Karalių koplyčioje;
19.00 – 20.30 val. bendra malda, pokalbis / pasidalinimas.
Kiekvieną susitikimą kartu melsimės rožinio malda, pasišvęsime Šv. Mergelės globai.


Kontaktinis asmuo: Sonata, tel. 8 610 06611, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.