facebook logo

Liudijimai STBernardinų parapijos stovykla yra svarbi ir brangi savaitė kiekvienais metais. Ji vis kitokia, suteikia naujų patirčių ir emocijų. Su šia stovykla augu ir aš pati, keičiasi mano tikslai, vaidmenys ir užduotys stovykloje. Džiaugiuosi žmonėmis, kurie jau metai iš metų lydi mane stovykloje. Didelius sentimentus stovykla man kelia ir dėl to, kad tai vieta, kurioje prarandu laiko nuovoką. Supanti gamta įkvepia naujai dienai, kurią visi pasitinka ir palydi su malda. Esu laiminga, kad šioje stovykloje su manimi keliauja patys brangiausi žmonės, su kuriais kartu mokomės, tyrinėjame ir galime skirti laiko vienas kitam. Toks laikas dovanoja pačius nuoširdžiausius pokalbius, momentus ir prisiminimus, kurie išlieka visus metus, o išties manau, kad išliks ir visą gyvenimą. Jaučiuosi palaiminta, kad kiekvienais metais esu šios stovyklos dalis.


Ugnė Aleksandravičiūtė


Tolieja mums, man ir mano vyrui, buvo penkta. Per tą laiką lūkesčiai stovyklai nurimo. Nesakau, kad nesitikiu gero oro, šilto ežero vandens, žemuogių pievoje. Buvo viena vasara, kai maudėmės lietui lyjant. Nuolatos. Atsargiai pagalvoju apie kitokį maitinimą, bet pati nieko nedarau, tai ir nieko nesakau. Prisipažinsiu, pagalvoju taip pat, kad jau gal laikas užleisti stovyklą kitiems. Bet tada pamatau žmones, kuriuos per tuos metus sutikau ten. Pažinau juos. Per juos geriau pažinau ir save. Man gera, kad galėjau su tais žmonėmis pabūti kitoje, ne namų, aplinkoje, kad turėjome laiko pakalbėti apie tikėjimą. Nebūtinai tiesmukai, bet visa, kas aplink jį – ryto ir vakaro valandų liturgija, šv. Mišios, šlovinimas kartu ir išpažintys. Ir broliai pranciškonai. Na, žinoma, ypatinga malonė šiemet buvo lektorius brolis Simone di Gesu. Ir dar. Stovykloje pastaraisiais metais skamba muzika. Jos daug! Įvairios ir ne tik per talentų vakarą. O talentų vakaras! Apsiverkti galima, kokie auga talentais apdovanoti vaikai. Mūsų! Reikia ten būti, kad viską patirtum pats.


DaivaSvarbiausia ką galiu pasakyti, tai - tokių stovyklų galėtų būti metuose net ne viena!
Man ir visai mano šeimai - mano žmonai Kristinai ir visiems trims vaikams ši stovykla yra tikras ramybės, išminties, gyvenimo džiaugsmo šaltinis. Elementas, kuris užkrauna visiems metams ir skatina gyventi tikrąja to žodžio prasme. Ne vartoti, o gyventi; ne išsireikšti, o išklausyti; ne užpildyti, o išsilieti...
Mes, net nebūdami bernardinų parapijiečiai, esame priimti į jūsų šeimą ir už tai esame labai jums, organizatoriai, dėkingi!
Krikščionybė yra mūsų šeimos gyvenimo būdas ir net merdėjančioje mažesnio miestelio krikščionių bendruomenėje po susitikimų su jumis,randame stiprybės toliau gyventi ir veikti...


Egidijus