Atlaidai 2019Mieli parapijiečiai,

Kiekvienais metais mūsų parapija mini šventojo Pranciškaus Asyžiečio iškilmę. Taip pat šie metai yra ypatingi mūsų parapijai, kuri švenčia Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčios atgavimo 25-uosius metus.

Šis šventimas sustiprina gyvą Pranciškaus atminimą ir atnaujina pranciškonų įsipareigojimą sekti Kristų Neturtėlio iš Asyžiaus pavyzdžiu. Šventasis Pranciškus jautė Dievui ne tik didžiulį dėkingumą, bet ir neapsakoma norą daryti vis daugiau ir daugiau. Žvelgdami į šventąjį Pranciškų, mes galime bent iš dalies suprasti tą begalinį dėkingumą už jo meilę Kristui ir bažnyčiai.

Sveikinu jus visus su Šventojo Pranciškaus iškilme, mūsų bažnyčios tituline švente ir kviečiu dalyvauti atlaidų programos renginiuose! Tegul Serafiškojo Tėvo šventojo Pranciškaus pavyzdys ir pagarbi Viešpaties meilė visuomet būna mūsų tobulo džiaugsmo šaltiniu!

Jūsų brolis Evaldas Darulis OFM