Orvidas sv

Bernardinų parapijos onkologinių ligonių ir jų artimųjų dvasinės pagalbos maldos grupė kviečia onkologinės ligos paliestuosius ir jų artimuosius į Vilniaus šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) parapiją.

Kiekvieną ketvirtadienį 18 val. šv. Mišiose meldžiamės už onkologinius ligonius.
Po šv. Mišių maldos grupė susitinka pokalbiui ir maldai.

Galima susitikti ir asmeniniam pokalbiui su kunigu.

Maldos grupės dvasinis palydėtojas br. Juozapas Marija Žukauskas OFM, subūręs šią grupę 2015 m., dirbęs dvasiniu asistentu Klaipėdos šv. Pranciškaus onkologijos centre ir turintis didelę patirtį onkologinių ligonių dvasiniame palydėjime.

Kviečiame ateiti maldai, susitikimui su maldos grupės nariais ar asmeninam pokalbiui su br. Juozapu Marija OFM.

Pasiteirauti: