facebook logo

Dvasinė pagalba neramiu metu

kryzelis maldaVykstant karui Ukrainoje, žmonės išgyvena padidintą nerimą. Yra kunigų, vienuolių ir pasauliečių, pasiruošusių padėti, skirti dėmesį ir dvasinę pagalbą Lietuvos gyventojams ir atvykstantiems karo pabėgėliams.

Skaityti daugiau...

Kryžiaus kelio stočių paveikslai mūsų bažnyčioje

Kryziaus kelio paveikslaiŠią gavėnią mūsų bažnyčios kairėje navoje pakabinti Kryžiaus kelio stočių paveikslai. Šiuos darbus 1991 metais sukūrė dailininkė Laima Kėrienė. Visus kviečiame nuoširdžiai vaikščioti Kryžiaus kelią.

Pagalba Ukrainos žmonėms

br andrius 2022Mielieji, jungdamiesi prie geros valios žmonių iniciatyvų, broliai pranciškonai vasario 26 d. užregistravome į stipruskartu.lt, kokias galimybes turime suteikti būstą nuo karo siaubo bėgantiems.

Skaityti daugiau...

Parapijos vasaros stovykla 2022

Liudijimai ST

2022 metų parapijos vasaros stovykla vyks liepos 4-9 d. stovyklavietėje „Bebrusai“, Molėtų rajone. Stovyklos tema - „Fratelli tutti“ („Visi broliai“). Registracija eina į pabaigą – vietų kambariuose ir nameliuose jau nebeliko.

Skaityti daugiau...

Kalėdų laikotarpio pamaldos

Pamaldos

Maloniai kviečiame į Kalėdų laikotarpio pamaldas Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčioje

 

  • Gruodžio 31 d. Šv. Mišios Naujuosius 2022-uosius Metus pasitinkant - 23.00 val.


  • Sausio 1 d. Švč. Mergelės Marijos, Dievo Gimdytojos iškilmė.  Šv. Mišios - 10.30 (lietuvių ir anglų k.), 17.00 val.

Būdami silpni mokėmės būti galingi

Rekolekcijos 111Lapkričio 19-21 dienomis Bernardinų bažnyčios patalpose pirmąkart vyko bendros Bernardinų parapijos ir Vilniaus šv. Pranciškaus ir šv. Bernardino pasauliečių pranciškonų brolijos rekolekcijos „Būdamas silpnas, esu galingas“ (2 Kor 12,10).

Skaityti daugiau...

Advento kalendorius vaikams

2021 adv virselis 000Norėtume jums pristatyti jau antrus metus leidžiamą Advento kalendorių vaikams, sudarytą knygelės-kelionės principu, kur kiekvieną dieną galima rasti šv. Rašto ištrauką ir kvietimą atlikti gerąjį darbelį.

Skaityti daugiau...

Sveikinimas

Atlaidai sveikinimasJis viską darė su Jėzumi, Jėzus buvo širdyje, jo lūpose, ausyse, akyse, rankose, Jėzus buvo visuose kūno nariuose.
(T. Celanietis „Šventojo Pranciškaus pirmasis gyvenimas”)

 

Brangieji,
Sveikinu su Šventojo Pranciškaus Asyžiečio iškilme, mūsų bažnyčios tituline švente ir parapijos atlaidais!
Tegul serafiškasis Tėvas Pranciškus drąsina mus vis labiau mylėti ir šlovinti Viešpatį, Jo kūriniją, branginti žemiškąjį gyvenimą, išliekant kantriais, paprastais ir ištikimais. Viešpaties meilė tebūnie tobulo džiaugsmo ir gailestingumo šaltiniu kasdieniame gyvenime.
Džiaugsmingos šventės!

Klebonas br. Evaldas Darulis OFM