facebook logo

Prašome jūsų paramos stovyklai

malda rankos 150pxMieli parapijiečiai!

Artėja jau 16-tą kartą rengiama Bernardinų parapijos vasaros stovykla. Stovyklos organizatoriai kasmet stengiasi, kad stovyklos kaina būtų kuo patrauklesnė, prieinama visiems stovyklautojams. Kiekvienais metais prašome paramos iš įvairių fondų bei rėmėjų ir gauta parama padengiame dalį stovyklos kainos, tokiu būdu suteikdami galimybę mažiems vaikučiams stovykloje dalyvauti nemokamai, o vaikams – už labai nedidelį mokestį.


Šiais metais, ženkliai sumažėjus paramai, kreipiamės į Jus su prašymu paremti stovyklą. Stovyklai papildomai reikia surinkti 7000 eurų. Stovyklos organizatoriai ir toliau intensyviai ieško finansinės paramos, bet tikimės ir Jūsų širdingo atsiliepimo.


Prašome paremti stovyklą savo auka, kad visa finansinė stovyklos našta neliktų parapijos biudžetui. Šiam tikslui kviečiame auką pervesti į Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) parapijos sąskaitą arba atnešti į zakristiją. 


VILNIAUS ŠV. PRANCIŠKAUS ASYŽIEČIO PARAPIJA, 
Įm. kodas 192051599,
Atsiskaitomoji sąskaita Nr. LT30 7300 0101 3343 9118, 
Bankas SWEDBANK


Mums visiems brangus šis vasaros stovyklos laikas, kupinas bendrystės, linksmybių ir Dievo malonės patirčių, tad nelikime abejingi ir kartu puoselėkime sukurtą gražią parapijos tradiciją!


Džiaugsimės ir dėkosime Jums už bet kokią paaukotą sumą.


Parapijos klebonas Andrius Nenėnas OFM


 

Metų laikai

br andrius ofm su katinuŠį sekmadienį parapijoje pradedame naują vasaros sezoną. Visiems linkiu atrasti laiko poilsiui, neužmirštant atlikti artimo meilės darbų - pagelbėti besiilsintiems. Todėl pamatę ką nors ilsintis, nuoširdžiai jam padėkite.

Jūsų skaitomo parapijos laikraštėlio leidybą atnaujinsime rugsėjo pradžioje. Dėkoju sekretorei Sigutei ir maketuotojai Rūtai už kruopštų darbą renkant ir jums pateikiant informaciją.


Šį sekmadienį po rytinių Mišių sriuba vaišina Renaldas su vaikais Anika ir Marku. Ačiū visiems šį sezoną įsijungusiems į bendruomenės sekmadieninio „sriubinimo“ iniciatyvą. Ypač dėkoju jos koordinatoriui Titui.  Gerai pavasaroję, prie garuojančių puodų vėl sugrįšime rugsėjį.

Dėkokime Dievui, kad Lietuvoje turime nuostabius metų laikus. Tai yra labai gerai. Kviečiu man pritarti.

Klebonas Andrius

 


 

Mažoji akademija kviečia į paskaitas apie krikščionybę

lkma logoMažoji akademija pradeda registraciją į pavasario semestro kursus. Per kelis mėnesius numatyti aštuoni įvairios apimties ir tematikos akademinių paskaitų ir susitikimų ciklai, vyksiantys gyvai Lietuvių katalikų mokslo akademijos patalpose (Pilies g. 8) arba nuotoliniu būdu (prie gyvu laiku skaitomos paskaitos prisijungiant per Zoom programą).

Skaityti daugiau...

Malda už taiką ir teisingumą šventojoje žemėje

malda rankos 150pxArkivyskupas Gintaras Grušas paragino visose vyskupijose melstis už taiką Šventojoje Žemėje.
Šv. Mišių visuotinėje maldoje, Švč. Sakramento adoracijoje, kalbant Rožinį ir kituose maldos susibūrimuose įtraukime intenciją už taiką ir teisingumą Šventojoje Žemėje.

 

• Meldžiame Dievą už taiką ir sutarimą Šventojoje Žemėje, kad Jeruzalė būtų maldos namai visoms tautoms.

• Meldžiame Dievą taikos visame pasaulyje, o ypač Šventojoje Žemėje, Ukrainoje ir kituose karo baisumus išgyvenančiuose kraštuose.

  


 

Naujas aukų terminalas Bernardinuose

aukojimo terminalasBernardinuose neseniai įrengtas aukojimo terminalas. Nuo šiol bažnyčios reikmėms galima paaukoti ir skaitmeniniu būdu, naudojant elektroninę kortelę, išmanųjį telefoną. Terminalą rasite įėję į bažnyčią ant aukų dėžės.

Kviečia registruotis į IŠĖJIMO IŠ SKYRYBŲ grupę

skrbŠASC „Bendrakeleiviai“ kviečia registruotis į rugsėjo mėnesį prasidėsiančią IŠĖJIMO IŠ SKYRYBŲ grupę, kuri skirta įvairaus amžiaus vyrams ir moterims, patyrusiems skyrybas ir išgyvenantiems santuokos griūties sukeltą krizę ar tebejaučiantiems psichologinius, emocinius ir socialinius skyrybų padarinius.

Skaityti daugiau...

Chorui "Langas" – II vieta tarptautiniame chorų konkurse Katalonijoje

Choras Langas KatalonijaŠią savaitę Katalonijoje (Ispanija) vykusiame tarptautiniame chorų konkurse „Golden Voices of Montserrat“ Vilniaus šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčios choras „Langas“ tapo prizininkais ir užėmė antrąją vietą.


„Golden Voices of Montserrat“ – vienas didžiausių tarptautinių chorų festivalių pasaulyje, kuriame dalyvauja atstovai iš 60 valstybių.


Džiaugiamės ir sveikiname mūsų choro “Langas” dainininkus ir vadovų komandą!

Mūsų reikia Turkijos ir Sirijos žmonėms

caritas betanijaAtsiliepiant į didžiulio masto tragediją Turkijoje ir Sirijoje bei kasdien augančius žuvusiųjų nuo žemės drebėjimų aukų skaičius palaikykim sunkų laiką išgyvenančius mūsų brolius ir seseris Turkijoje ir Sirijoje malda, o kas galite – ir pinigine auka.

Skaityti daugiau...