facebook logo

Kviečiame į Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčios konsekracijos 500 metų jubiliejaus atlaidus 2020 m. spalio 2-4 d.

Atlaidai 2PROGRAMA

Spalio 2 d., penktadienis
7.30 val. Šv. Mišios.
18.00 val. Pamaldos, kurių metu vyks šlovinimas bei bus klausomasi išpažinčių. Po pamaldų visą naktį vyks Adoracija prie Švenčiausiojo Sakramento Kristaus kančios laiptų koplyčioje (įėjimas iš Maironio gatvės).


Spalio 3 d., šeštadienis
9.00 val. Šv. Mišios
10.30 val. Paramos bėgimas parapijos teritorijoje (startas prie Bernardinų bažnyčios).
13.00 val. Pietūs stokojantiems.
18.00 val. Šv. Mišios, kurias aukos Vilniaus arkivyskupas, metropolitas Gintaras Grušas. Jų metu bus konsekruojamas altorius. Gieda Bernardinų bažnyčios choras „Langas“. Po Šv. Mišių bus atliekama lietuvių kompozitorių muzika, sukurta pagal Šv. Pranciškaus Asyžiečio maldų tekstus. Pirmą kartą skambės dvi specialiai chorui „Langas“ šia proga sukurtos Donato Zakaro giesmės bei Algirdo Martinaičio kūriniai (daugiau informacijos - https://www.facebook.com/events/259134532032174)
20.00 val. Filmo „Šv. Pranciškus, Dievo kvailelis“ peržiūra. Režisierius Roberto Rossellini.


Spalio 4 d., sekmadienis
9.00 val. Šv. Mišios anglų kalba.
10.30 val. Iškilmingos Šv. Mišios, kurias aukos Lietuvos Šv. Kazimiero provincijos ministras br. Algirdas Malakauskis OFM. Gieda Artūras Chalikovas ir grupė „Glorija“.
12.30 val. Šv. Mišios, į kurias kviečiame atsivesti naminius gyvūnus. Po Šv. Mišių – naminių gyvūnų laiminimas ir agapė (suneštinės parapijiečių vaišės). Šias Šv. Mišias tiesiogiai transliuos LRT. Gieda šlovinimo grupė „Ichtus“
17.00 val. Šv. Mišios. Gieda Bernardinų bažnyčios giedojimo mokyklos vaikų choras „Šv. Pranciškaus paukšteliai“.


Informacija apie renginius bus nuolat papildoma parapijos tinklapyje ir FB renginyje: https://www.facebook.com/events/1093933181062155

 

 

Bernardinų bažnyčios giedojimo mokykla

BB giedojimo mokKad nauji mokslo metai būtų pripildyti kūrybos ir muzikos, kad laikas po darželio ar pamokų būtų turiningai praleistas būryje naujų draugų, kviečiame vaikus ir paauglius nuo 4 iki 15 metų prisijungti prie Bernardinų bažnyčios giedojimo mokyklos chorų!

Skaityti daugiau...

Vilniaus Seminarija kviečia kandidatus

VKSVilniaus šv. Juozapo kunigų seminarija paskelbė kandidatų dokumentų priėmimo ir stojamųjų egzaminų datas. Norintys atsiliepti į kunigiškąjį pašaukimą, kviečiami 2020 m. liepos 22–28 d. (10–17 val.) pristatyti stojimo dokumentus į Šv. Juozapo kunigų seminariją, Kalvarijų g. 325, Vilniuje.

Skaityti daugiau...

Sutvirtinimo sakramento teikimas Bernardinuose

sutvirtinimasSutvirtinimo sakramentas Bernardinų bažnyčioje bus teikiamas liepos 13, 15, 16 ir 17 d. 18.00 val. šv. Mišių metu. Sutvirtinimo sakramentui besiruošiantys jaunuoliai ir suaugę bus suskirstyti į grupes ir priims Sutvirtinimo sakramentą pagal iš anksto sudarytą grafiką.

Skaityti daugiau...

Trumpi pranešimai

VAIKŲ IR JAUNIMO RENGIMAS PRIIMTI SUTAIKINIMO,
EUCHARISTIJOS (PIRMOSIOS KOMUNIJOS) IR SUTVIRTINIMO SAKRAMENTUS

Elektroninė registracija į užsiėmimus - nuo rugsėjo 16 dienos.
Nuoroda registracijai: https://forms.gle/KjQZjbpYF54LD43T7


ŠV. MIŠIŲ VERTIMAS Į GESTŲ KALBĄ
Mieli parapijiečiai, nuo rugsėjo 13 d., kiekvieną sekmadienį, 13.00 val. Šv. Mišios bus verčiamos į gestų kalbą. Vertėjos Ernesta ir Sabina padės dalyvauti liturgijoje klausos negalią turintiems žmonėms.


BERNARDINŲ KERAMIKOS DIRBTUVĖLĖS
Maloniai kviečiame į keramikos užsiėmimus jaukiose Bernardinų keramikos dirbtuvėlėse, Maironio g. 10
Užsiėmimai vyks ketvirtadieniais atskiromis grupėmis jums patogiu laiku: I gr. 16 – 18 val. , II gr. 18 – 20 val.
Užsiėmimus ves keramikė Eglė Einikytė. Norinčius kviečiame registruotis telefonu +370 615 19738.


 
KVIEČIAME Į PARODĄ
Maloniai kviečiame į Irenos Jomantienės tapybos parodą „Žolynų sugrįžmas“ Bernardinų bendruomenės centre (Maironio g. 10, Vilnius). Parodą galite aplankyti rugsėjo 5-30 dienomis.


KVIEČIAME KARTU RENGTI PARODAS
Mieli parapijiečiai, Bernardinų bendruomenės centre yra rengiamos fotografijos, tapybos bei kitų vizualiųjų menų parodos. Kviečiame ir jus įsitraukti organizuojant tokias parodas bei eksponuoti savo darbus. Dėl parodų tvarkaraščio ir galimybių prašome kreiptis telefonu +37065074189 (Titas).


Parapijos vasaros stovykla šiais metais neįvyks

Liudijimai ST

Linkėdami parapijiečiams išlikti sveikais ir saugiais, dėl viešųjų renginių ribojimo šalyje ryšium su COVID-19, norime pranešti, kad šių metų parapijos vasaros stovykla neįvyks. Labai lauksime, kada stovykloje visi galėsime susirinkti kitais metais.

 

Sekmadieninė auka ir intencijos

bernardinu baznycia altorius

Dėkojame visiems geros valios parapijiečiams, kurie nuolat remia Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčią savo maldomis, darbais ir aukomis. Kviečiame mūsų parapijiečius ir kitus geros valios žmones savo sekmadieninę auką pervesti į parapijos sąskaitą. Taip pat dėkojame visiems, kurie lieka kartu maldoje ir vienybėje.

Skaityti daugiau...

Nauja pranciškoniška knyga

knyga sv pranciskus asyzietisDžiaugiamės nauja pranciškoniška knyga, kurią išleido leidykla „Katalikų pasaulio leidiniai“. Tai italų autorės Maria Sticco 1926 m. parašyta knyga „Šventasis Pranciškus Asyžietis“.

Skaityti daugiau...