facebook logo

BJC W

Pranciškučiai
Vilniaus Bernardinų parapija kviečia visus vaikus nuo 10 iki 14 m. prisijungti prie šaunios paauglių bendruomenės - Pranciškučių.
Pranciškučiai į grupelę renkasi kiekvieną penktadienį nuo 16 val. ( Bernardinų jaunimo centro rūsyje, Maironio g. 10-3, Vilnius). Ugdomi pagal pranciškonišką dvasingumą, vaikai pradeda geriau pažinti save, išmoksta bendrauti ir dirbti grupėje. Susirinkę kartu mes melsimės, gilinsimės į Dievo žodį, diskutuosime bendraamžių būryje, kartu žaisime ir juoksimės, švęsime gimtadienius, paminėsime svarbias liturgines šventes ir dalyvausime šventosiose Mišiose. Daugiau informacijos: vadovė Saulė +37062671793


Kviečiame ir jaunimą
nuo 14 iki 29 metų, norintį sekti Jėzų šv. pranciškaus pėdomis, prisijungti į Pranciškonišką jaunimą. Susitikime trečiadienį Šv. Mišiose 18 val. Trijų Karalių koplyčioje, o po jų drauge keliaukime į Jaunimo rūsį. Ateik ir susitiksim!

 

Jūsų Bernardinų jaunimo centras.