facebook logo

psichoterapijaRenkama nauja bendravimo (psichoterapinė) grupė, kurios vadovas dr. Giedrius Markevičius. Užsiėmimai vyks patalpose prie Bernardinų bažnyčios vieną kartą per savaitę 19.00-20.45 val.


Dalyvavimas bendravimo (psichoterapinėje) grupėje padeda naujai pažvelgti į save, giliau pažinti kitus žmones, išmokti geriau orientuotis tarpasmeniniuose santykiuose, atskleisti bendrauti trukdančias asmenines problemas ir atrasti būdus jas įveikti, sėkmingiau spręsti konfliktus, tobulinti moterų ir vyrų tarpusavio bendravimo įgūdžius, mokytis kurti darnius tarpasmeninius santykius.

 

Numatoma užsiėmimų trukmė – 10 mėn. (2018 m. rugsėjis – 2019 m. birželis).

 

Registruotis į grupę galima tel. +37061671062 arba el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..