facebook logo

ieskome geradariuSiekdama deramai paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio parapija kartu su VŠĮ „Pax et Bonum“ rengiasi pristatyti Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, žinomo sakralinės muzikos kompozitoriaus Vaclovo Augustino šiai iškiliai progai specialiai sukurtą muzikinį kūrinį ,,Missa pro centesimo anno restitutionis Lituaniae“.


Lapkričio 24 d. 19 val. įvyks minėto kūrinio premjera Vilniaus Bernardinų bažnyčioje, kurią įrašinės ir transliuos Lietuvos televizija. Esame įsitikinę, kad šis jaudinantis, poetiškos ir didingos muzikos kūrinys, kurio atlikime dalyvaus vieni geriausių Lietuvos atlikėjų: choras ,,Jauna muzika“, Klaipėdos kamerinis orkestras, Kauno šiuolaikinio šokio teatras „Aura“, jaunosios kartos talentingosios solistės, kurias gerai žino jau ir užsienio šalių žiūrovai, Lina Dambrauskaitė (Londono Karališkosios operos stažuotoja) ir Milda Baronaitė - Gudeikienė, taps įvykiu Lietuvos muzikiniame gyvenime.

 

Norėdami į koncertą pakviesti būrį žinomų atlikėjų ir garantuoti jo kokybišką, profesionlų įgarsinimą bei apšvietimą, to negalėtume padaryti be rėmėjų pagalbos. Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba, tačiau jo įgyvendinimui dar trūksta 2000 eurų.


Ieškome geradarių ir maloniai prašome prisidėti finansiškai prie šio neeilinio projekto įgyvendinimo.
Su Jūsų pagalba Iškilmingos Šimtmečio Mišios suskambės pilna jėga ir taps prasminga dovana minint mūsų valstybės atkūrimo šimtmetį.

 

Paramą galima pervesti į parapijos sąskaitą LT30 7300 0101 3343 9118 mokėjimo pavedimo paskirties laukelyje įrašant: koncertui „Šimtmečio mišios“ arba palikti zakristijoje ant voko užrašius aukos paskirtį.