facebook logo

Pra 1 mm 2019Sausio 5 dieną Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje vyko IV-ojo pranciškoniško prakartėlių konkurso ,,Pasitik kūdikėlį Jėzų su šv. Pranciškumi” apdovanojimų ceremonija, Paskelbti laureatai ir pagrindinio prizo laimėtojai.


Ekologiškiausios prakartėlės nominaciją laimėjo Danutė Saukaitienė iš Marijampolės, Gražiausios kompozicijos prakartėlės nominaciją laimėjo 7 klasės mokinė Urtė Bulotaitė iš Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinės mokyklos, Originaliausios medžiagos nominaciją laimėjo Beniulių šeima iš Kauno, Autentiškiausios prakartėlės nominaciją laimėjo Paparčių šv. Juozapo šeimos namų vaikų dienos centro vaikai, Žaismingiausios prkaratėlės nominacija skirta Jurgitai, Ugnei ir Auksei Pukėnaitėms iš Vilniaus, daugiausia balsų internetiniame balsavime surinko Ūlos Virbalytės (6 kl) iš Kretingos Pranciškonų gimnazijos prakartėlė, o konkursą laimėjo ir pagrindinį prizą namo išsivežė Klaipėdos Neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutė” atstovai, vadovaujami direktorės Danutės Daukantienės.


Sveikiname konkurso nugalėtojus ir tikimės gausaus dalyvavimo ir kitąmet.


Iki vasario 2 d. mūsų bažnyčioje bus eksponuojami finalininkų darbai.

Kviečiame kartu pasidžiaugti.