facebook logo

ŠV. MIŠIŲ VERTIMAS Į GESTŲ KALBĄ
Mieli parapijiečiai, nuo rugsėjo 12 d., kiekvieną sekmadienį, 10.30 val. Šv. Mišios bus verčiamos į gestų kalbą. Vertėjos Ernesta ir Sabina padės dalyvauti liturgijoje klausos negalią turintiems žmonėms.


KVIEČIAME KARTU RENGTI PARODAS
Mieli parapijiečiai, Bernardinų bendruomenės centre yra rengiamos fotografijos, tapybos bei kitų vizualiųjų menų parodos. Kviečiame ir jus įsitraukti organizuojant tokias parodas bei eksponuoti savo darbus. Dėl parodų tvarkaraščio ir galimybių prašome kreiptis telefonu +37065074189 (Titas).


 
 PRANCIŠKONIŠKAS JAUNIMAS KVIEČIA
Pranciškoniškasis jaunimas skambiai pradėjo sezoną, tad laukia kiekvieno jauno žmogaus trečiadieniais nuo 18 val. Šv. Mišiose, o po jų susitikime Bernardinų jaunimo centro rūsyje. Daugiau informacijos: tel. 869141714.