facebook logo

Kviečiame dalyvauti Bernardinų parapijos rekolekcijose, kurios vyks lapkričio 6-8 dienomis Bernardinų bažnyčios patalpose. Rekolekcijų tema – „Būdamas silpnas, esu galingas“ (2 Kor 12,10). Rekolekcijoms vadovaus Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčios kunigas, Vilniaus universiteto kapelionas EUGENIJUS PUZYNIA SJ.

EUGENIJUS PUZYNIA SJ DID

 

Patikslinta informacija!

Dėl pandemijos metu galiojančių taisyklių ir apribojimų parapijos rekolekcijos šiemet bus rengiamos be nakvynės, todėl nutarta keisti ir jų vietą: jos vyks Bernardinų bažnyčios patalpose.

 

Rekolekcijų metu vyks dvasinės konferencijos, dalinsimės savo patirtimis, melsimės, šlovinsime Viešpatį, eisime Kryžiaus kelią, bus galimybė atlikti išpažintį.


Norinčius dalyvauti rekolekcijose iki lapkričio 4 d. kviečiame registruotis anketoje: bit.ly/rekolekcijos2020

Prašoma dalyvio auka – 25 EUR.

Rekolekcijų dienotvarkė bus išsiųsta užsiregistravusiems į rekolekcijas.

 

Informacijos taip pat galite kreiptis į Alvydą, tel. +37069837506, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Dėl visų mūsų saugumo į rekolekcijas nuolankiai prašome nesiregistruoti (arba atšaukti registraciją) asmenims, kuriems lapkričio 6-8 d. bus privaloma saviizoliacija, turintiems ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų, kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojantiems.