facebook logo

Stovykla 2021Liepos 6-11 dienomis planuojama tradicinė, jau 13-oji, parapijos stovykla „Nugalėk pikta gerumu“ Rom 12,21 (Kaip atpažinti ir pasipriešinti piktajam kasdieniame gyvenime?).


Stovykla šiemet rengiama kitoje vietoje – nuostabioje gamtos oazėje Bebrusų kaime (Molėtų r.), prie to paties pavadinimo ežero esančioje stovyklavietėje BEBRUSAI (www.bebrusai.lt).

 

Konferencijas stovykloje ves Krekenavos bazilikos rektorius, Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos klebonas, teologijos mokslų daktaras, kunigas GEDIMINAS JANKŪNAS.

 


Stovyklos programoje numatytos ne tik paskaitos, šv. Mišios, liturginių valandų malda (nepamirškime pasiimti Šventojo Rašto ir „Magnificat“ maldynėlio), šlovinimo ir susitaikinimo vakaras, bet taip pat kultūrinė, pažintinė, sportinė veikla, maudynės ežere ir t.t. Kol tėveliai klausysis paskaitų, su mažiausiais stovyklautojais užsiims savanoriai, koordinuojami s. Aušros CC. Kaip ir kasmet, lygiagrečiai pagrindinei stovyklai vyks paaugliams (14-18 m.) skirta pastovyklė, koordinuojama br. Edvino OFM. Stovykla prasidės Valstybės dieną, vakare drauge su folkloro ansamblio „Dijūta“ muzikantais giedosime Tautinę giesmę. Būtų gražu, jei tą vakarą pasipuoštume tautiniais rūbais ar bent tautine atributika. Paskutinįjį stovyklos vakarą numatytas talentų vakaras, tad reikėtų nepamiršti visų reikalingų talentams atskleisti atributų.

 


Stovykloje yra dviviečių, triviečių, keturviečių, penkiaviečių, šešiaviečių kambarių (vienviečių nėra). Patalynės užvalkalus ir rankšluosčius rasite ant lovų. Prašome savo augintinius palikti namuose, nes stovyklavietės administracija renginių metu su augintiniais nepriima. Nepamirškite pasiimti sportinio inventoriaus, nes galimybių pasportuoti, pajudėti bus apsčiai.

 


Auka už stovyklą (su nakvyne nameliuose arba pagrindiniame pastate su visais patogumais ir 3 kartų maitinimu): suaugusiems – 150 eurų, vaikams iki 3 m. – nemokamai (mažyliams lova nenumatyta, pasiimkite kelionines loveles), vaikams iki 14 m. – 80 eurų, paaugliams nuo 14 m. – 90 eurų. Vaikams nuo 2 m. iki 14 m. numatyta vaikiška porcija.

 


Registruotis į stovyklą prašome internetu: bit.ly/stovykla2021

Užpildykite anketą ir atsakykite į visus pateiktus klausimus. Auką už stovyklavimą prašome pervesti į parapijos sąskaitą: VILNIAUS ŠV. PRANCIŠKAUS ASYŽIEČIO PARAPIJA (gavėjas), a/s LT30 7300 0101 3343 9118, bankas SWEDBANK AB.

 


Mokėjimo paskirtis: „Auka už stovyklą“ ir stovyklautojo vardas, pavardė. Jei aukosite už kitą asmenį, nurodykite už kurį asmenį aukojate. Galinčių paremti stovyklą papildoma auka, nuolankiai prašome pervesti auką į nurodytą parapijos sąskaitą, mokėjimo paskirties laukelyje įrašydami „Parama stovyklai“.


Užsiregistravusiais į stovyklą bus laikomi užpildę anketą ir iš anksto (vėliausiai iki liepos 1 d.) pervedę į nurodytą parapijos sąskaitą auką už stovyklą. Jei stovykla dėl objektyvių, nuo organizatorių nepriklausančių aplinkybių (karantino suvaržymų) negalės įvykti, Jūsų auka bus grąžinta.


Kviečiame planuoti savo atostogų laiką, numatant dalyvavimą stovykloje (vietų skaičius patalpose ribotas). Nespėjusiems gauti nakvynę pastatuose, bus galimybė apsigyventi savo atsivežtose ir pasistatytose palapinėse (auka palapinės gyventojui su maitinimu – 125 eurai). Palapinių gyventojams yra numatyti 3 lauko tualetai ir 3 praustuvai.

 


Atvykstama į stovyklavietę savarankiškai. Koordinatės: 55.185594, 25.475621 Į pastovyklę paauglius atveža patys tėvai (globėjai).
Kilus klausimams dėl stovyklos, galite skambinti šiais tel.: +37069816692 Sigita, +37069837506 Alvydas arba rašyti šiuo el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Parapijos stovyklos organizavimo komanda