facebook logo

Viktorija VoidogaiteGegužės 16 dieną po 10.30 val. Šv. Mišių mūsų bažnyčios kiemelyje kviečiame susitikti su „Knygos mažutėliams“ bendraautore edukologe, darželio „Mažutėliams“ bendraįkūrėja ir vadove, sese Viktorija Voidogaite.

Ses. Viktorija papasakos apie knygą, tėveliai galės užduoti jiems rūpimus su vaikų ugdymu susijusius klausimus ar įsigyti pačią knygą, vaikai bus kviečiame atlikti chemijos eksperimentų.

„Knyga mažutėliams“ – suprantamai ir sumaniai parašytas vadovas ir pedagogui, ir kiekvienam, kuris bendrauja su vaikais. Knygos temos, pateiktos veiklos ir užduotys kiekvienam, esančiam arti vaiko, suteikia progą tapti mokytoju, o būti mokytoju nėra sudėtinga turint planą.

„Knyga mažutėliams“ tokį planą sudaro metams, kiekvienai dienai. Ji įkvepia mokymosi priemones kurti iš kasdienių daiktų, naujai pažvelgti į temas, susijusias su vaiko lavinimusi.

 

Daugiau apie knygą: www.knygynas.mazuteliams.lt