facebook logo

Biblijos skaitymasJeigu jaučiate kvietimą dvasinei bendrystei, Šeimos ir asmens saviugos centras „Bendrakeleiviai“ kviečia į 33 savaičių kelionę, kuri vyks nuo vasario 23 d., ketvirtadienių vakarais 18.15 val.

Ji siūloma žmonėms, ieškantiems palaikymo, bendrystės ir gilesnio savęs, Dievo bei pasaulio suvokimo.


Programa remiasi dvasinių pratybų kasdieniame gyvenime knyga „Eik į savo kambarėlį“, kurioje apstu ypatingų sėklų: pasakojimų, juokingų nutikimų, eilių, Šventojo Rašto bei kitų tekstų citatų. Knygos puslapius versime iš lėto: po vieną ar du per dieną. Rasime patarimų, kaip melstis ir apie ką pamąstyti. Tai leis kiekvienam žingsnis po žingsnio, diena po dienos vis geriau suvokti, kaip gyventi iš tiesų visavertį gyvenimą, užmegzti ir stiprinti ryšį su Dievu.


Daugiau informacijos ir registracija: www.bendrakeleiviai.lt - čia rasite ir daugiau jums siūlomų programų.