facebook logo

Gama kursas

Nuo 2022 metų sausio 24 d. mūsų parapijoje organizuojami GAMA kursas. Kurso metu bus kalbama apie krikščionybės dogmas. Per 10 susitikimų įsigilinsite į vienų iš svarbiausių krikščioniškojo tikėjimo dogmų esmę, suprasite jų reikalingumą krikščionio gyvenime, numatoma tokia programa (temų eiliškumas gali kisti, derinsimės prie pranešėjų galimybių):


1. Kodėl reikalingos Bažnyčios dogmos? Ką jos mums turi pasakyti?
2. Kaip Jėzuje telpa tikras Dievas ir tikras žmogus?
3. Kodėl yra angelai ir ką jie veikia mūsų gyvenimuose?
4. Kodėl Marija vadinama Dievo motina?
5. Kaip aiškinamas Vienas Dievas ir Trys Asmenys? Kas yra Trejybė?
6. Ką reikšia Marijos nekaltas prasidėjimas ir kuo jis yra svarbus?
7. Ką mums sako Marijos Dangun ėmimas?
8. Ką reiškia popiežiaus neklaidingumas ir kada bei kaip jis neklysta ?
9. Kodėl yra skaistykla?
10. Ką mums sako galutiniai dalykai: sielos nemirtingumas, kūnų prisikėlimas ir Paskutinis teismas?

Dalindamiesi grupelėse savo patirtimis, supratimais, tvirtinsite savo tikėjimą, susitiksite senus draugus, susipažinsite su naujais žmonėmis diskutuodami grupelėse. Konferencijas ves broliai pranciškonai, kunigai, pasauliečiai. Apie kurso vidurį vyks savaitgalio rekolekcijos, vasario 25-27 d.d., kuriose konferencijas ves vienas žymiausių Katalikų Bažnyčios dogmų specialistų Lietuvoje kun. prof. dr. Rimantas Skinkaitis. Šiuo metu jos yra numatomos Trinapolio rekolekcijų namuose su turtinga programa.


Kurso susitikimai vyks pirmadieniais, nuo 18:30 val. Pirmasis susitikimas, kaip jau minėjome vyks 2022 m. sausio 24 d., pradžia 18:30 val. Bernardinų bažnyčioje.
Šiuo metu planuojame kursą ir rekolekcijas organizuoti kontaktiniu būdu, bet viską tikslinsime eigoje, derinsimės prie situacijos, kurią diktuos laikmetis.

Registracija į GAMA kursą - internetinėje platformoje, adresu bit.ly/gama2022


Kilus klausimams skambinkite arba rašykite SMS Aušrai Indrašei tel. : 869876798 arba rašykite jai e-paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Auka už kursą (be rekolekcijų) yra 15€, pervesti: VILNIAUS ŠV. PRANCIŠKAUS ASYŽIEČIO PARAPIJA, a.s. LT30 7300 0101 3343 9118, bankas: SWEDBANK AB, pavedimo paskirtis: „Už Gama kursą”.

GAMA kurso organizatoriai 

 

GAMA kurso organizatoriai