facebook logo

stovykla 2023

Registracija į parapijos vasaros stovyklą liepos 3-9 d. stovyklavietėje „Bebrusai“, Molėtų r. eina į pabaigą – vietų kambariuose ir nameliuose jau nebeliko. Nespėjusius užsiregistruoti, bet norinčius dalyvauti registruosime į „rezervinį“ sąrašą, iš kurio bus galimybė persikelti į dalyvių sąrašą (jei dėl kokių nors priežasčių kas nors atsisakys dalyvauti iš suspėjusių užsiregistruoti sąrašo).
Dar yra vietų gyventi stovykloje savo atsivežtose palapinėse, tad norintys dar gali spėti užsiregistruoti, nurodant, kad gyvens palapinėje.


Liepos 3-9 dienomis vyks jubiliejinė, jau 15-oji, Bernardinų parapijos stovykla „KO IEŠKAI?“ (Senojo Testamento herojų ir mūsų gyvenimo slenksčiai).
Stovykla ir šiemet rengiama nuostabioje gamtos oazėje - Bebrusų kaime (Molėtų r.), prie to paties pavadinimo ežero esančioje stovyklavietėje BEBRUSAI (www.bebrusai.lt).


Teminius susitikimus ves teologijos daktarė, biblistė, Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarijos dėstytoja INGRIDA GAUDAUSKIENĖ.


Senojo Testamento pasakojimų veikėjai neretai atsiduria ties egzistenciniais slenksčiais, kuriuos peržengti juos gena nenumaldomas gyvenimo troškimas. Eidami per tuos slenksčius, jie tampa herojais, į naują – viltingą – situaciją patenkančiais ne tik asmeniškai, bet paskui save atsivedančiais ir savo šeimos narius ar tautą. Jokūbas, Ezavas, Ruta, Tobijas, Judita, Estera... Kokius slenksčius jie išgyveno? Kokius klausimus jų mąstymas-veiksmas mums uždavė? Gali būti, jog tarp šių klausimų įausti ir kai kurie atsakymai mums apie mus pačius. Apie tai ir pamąstysime, keliaudami tais Senojo Testamento puslapiais, kuriuose "vaikščioja" šie herojai.


Stovyklos programoje
numatytos ne tik paskaitos, šv. Mišios, liturginių valandų malda (nepamirškime pasiimti Šventojo Rašto), šlovinimo ir susitaikinimo vakaras, bet taip pat ir pramoginė veikla: drauge švęsime Valstybės dieną, dalyvausime ekskursijoje, atskleisime savo talentus Talentų vakare, plaukiosime ežere, sportuosime, džiaugsimės vasara ir vienas kito bendryste.


Stovyklos koordinatorius – parapijos klebonas br. Andrius Nenėnas OFM.


Kol tėveliai klausysis paskaitų, su mažiausiais stovyklautojais užsiims savanoriai, koordinuojami katechetės Raimondos Daunoravičiūtės.
Kaip ir kasmet, lygiagrečiai pagrindinei stovyklai vyks paaugliams (14-18 m.) skirta pastovyklė, koordinuojama br. Edvino Jurgučio OFM.


Stovykloje yra dviviečių, triviečių, keturviečių, penkiaviečių, šešiaviečių kambarių (vienviečių nėra). Patalynės užvalkalus ir rankšluosčius rasite ant lovų. Prašome savo augintinius palikti namuose, nes stovyklavietės administracija renginių metu su augintiniais NEPRIIMA. Nepamirškite pasiimti sportinio inventoriaus, nes galimybių pasportuoti, pajudėti bus apsčiai. Taip pat turėkite tautinės atributikos (o kas turi – ir tautinius drabužius), nes švęsime Valstybės dieną.

AUKA UŽ STOVYKLĄ (su nakvyne nameliuose arba pagrindiniame pastate su visais patogumais ir 3 kartų maitinimu):
suaugusiems – 250 Eur;
vaikams iki 3 m. – nemokamai (mažyliams lova nenumatyta, pasiimkite kelionines loveles);
vaikams nuo 3 m. iki 13 m. – 120 Eur;
paaugliams nuo 14 m. iki 18 m. (pastovyklė) – 170 Eur.


Kviečiame planuoti savo atostogų laiką, numatant dalyvavimą stovykloje (vietų skaičius patalpose ribotas!).
Nespėjusiems gauti nakvynę pastatuose, bus galimybė apsigyventi savo atsivežtose ir pasistatytose palapinėse (auka palapinės gyventojui su maitinimu – 200 Eur).

Registracija į stovyklą prasidės balandžio 25 d., 9 val., registracijos anketą rasite čia - https://sites.google.com/view/stovykla2023-2/pagrindinis-puslapis

Auką už stovyklavimą prašome pervesti į parapijos sąskaitą:
VILNIAUS ŠV. PRANCIŠKAUS ASYŽIEČIO PARAPIJA (gavėjas)
A/s LT30 7300 0101 3343 9118, bankas SWEDBANK AB.
Mokėjimo paskirtis: „Auka už stovyklą“ ir stovyklautojo vardas, pavardė.
Jei aukosite už kitą asmenį, nurodykite už kurį asmenį aukojate.
Užsiregistravusiais į stovyklą bus laikomi užpildę registracijos anketą ir pervedę į nurodytą parapijos sąskaitą auką už stovyklą.

Atvykstama į stovyklavietę savarankiškai. Koordinatės: 55.185594, 25.475621
Į pastovyklę paauglius atveža patys tėvai (globėjai).
Kilus klausimams dėl stovyklos, galite skambinti šiais tel.: +370 698 16692 (Sigita),
+370 698 37506 (Alvydas) arba rašyti šiuo el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

PARAMA STOVYKLAI
Dalyvių auka už stovyklą visų išlaidų, deja, nepadengia, todėl stovyklai reikalinga papildoma parama. Ši stovykla tiesiog neįvyktų be papildomos paramos ir supratimo. Galinčius paremti stovyklą papildoma suma, maloniai prašome pervesti auką į nurodytą parapijos sąskaitą, mokėjimo paskirties laukelyje įrašant PARAMA STOVYKLAI.
Nuoširdžiai dėkojame geradariams ir meldžiamės už juos.