facebook logo

seimu draugystes projekto fotoVilniaus Bernardinų parapijos bendruomenė prisijungė prie Vilniaus arkivyskupijos Caritas iniciatyvos „Šeimų draugystė“, kuri siekia prisidėti prie Ukrainos žmonių sklandesnio integravimosi Lietuvos visuomenėje. Norinčius bendrauti, palaikyti, kurti bičiuliškus ryšius tarp ukrainiečių ir lietuvių šeimų ar asmenų, kviečiame solidarumui su Ukrainos žmonėmis, bėgančiais nuo karo ir turinčiais palikti savo Tėvynę.

 

Klebonas Andrius Nenėnas OFM: "Kviečiu drauge ištiesti pagalbos ranką ir būti kartu. Daugelis esam patyrę, kaip yra svarbu sulaukti palaikymo, kai esi vienas. Būkim kartu."

Kaip veikia programa:

  • Ukrainiečių ir lietuvių šeimos/ asmenys užpildo anketą
  • Programos koordinatoriai pagal pomėgius, amžių ir kitus kriterijus lietuvių šeimai, asmeniui priskiria ukrainiečių šeimą, asmenį
  • Parapijų bendruomenių šeimos / asmenys, norintys bendrauti su ukrainiečiais, išsamiai supažindinimi su projektu
  • Supažindinamos šeimos.
  • Parapijoje bus organizuojami susitikimas ukrainiečių ir lietuvių šeimoms / asmenims.

Jeigu norėtumėte prisidėti prie šios iniciatyvos, kviečiame užpildyti ANKETĄ: https://forms.gle/R48KfxNmNT25txq8A

Jeigu kiltų papildomų klausimų, dėl kurių norėtųsi pasitarti - Kristina, tel: +37066248404, el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Daugiau informacijos: https://vilnius.caritas.lt/seimu-draugyste/