facebook logo

sutuoktiniu susitikimai 150px

Sutuoktinių susitikimų pagrindinė veiklos forma – pamatinės savaitgalio rekolekcijos, kurias veda trys – keturios sutuoktinių poros ir kunigas. Ši komanda savo liudijimais padeda dalyvaujantiems apmąstyti tarpusavio ryšį, naujai išgyventi tarpusavio dialogą ir suvokti savo pašaukimą kaip Dievo planą.


„Tikiu, jog Sutuoktinių susitikimų savaitgaliai, padedantys šeimoms naujai išgyventi tarpusavio dialogą, pamatyti bendrystės grožį ir Dievo planą šeimų gyvenimams, tarnauja atskleidžiant tikrąją žmogaus buvimo prasmę ir Dievo svajonę apie mus.“  (iš arkivyskupo Liongino Virbalo laiško)

ARTIMIAUSIŲ PAMATINIŲ SAVAITGALIŲ VIETA IR LAIKAS:

Gruodžio 2-4 d. savaitgalis Žemaičių Kalvarijoje (Plungės raj.).


Kviečiame sutuoktinių poras dalyvauti ir dovanoti laiką vienas kitam! Rekolekcijas veda trys - keturios sutuoktinių poros ir kunigas. Dalyvių amžius ir santuokos stažas neribojamas.


Daugiau informacijos ir registracija į rekolekcijas: sutuoktiniususitikimai.lt