facebook logo

KAIP ISBUTI VIENAMŠASC „Bendrakeleiviai“ kviečia į naują praktinį seminarą, 7 susitikimų ciklą “Kaip išbūti vienam ir kaip susitikti kitą?“ Jis skirtas susivokti ir atpažinti skirtingas savęs ir kito sampratas bei trukdžius būti atviru gyvenimui kokios situacijos bebūtų.Kokios prieštaros nuodija tarpusavio santykius, kodėl ištinka griūtis, jei jie nutrūksta? Kaip nelikti vienišiems ir atrasti vienumą? Kaip asmuo skleidžiasi, ko jis trokšta? Ką reiškia mylėti ir išdrįsti vėl megzti santykius? Ką reiškia tikėti, kad tikrai atsivertume gyvenimo pilnatvei ir išsipildytume kaip asmenys?


Visa tai mums rūpi, o ypač kai mus ištinka klausimas apie gyvenimo prasmę. Apie tai ir kalbėsime, skaitysime ir aiškinsimės per septynis susitikimus su viltimi, kad labiau save pažinsime ir priimsime.


Grupės pradžia: 2023 m. lapkričio 8 d. Savaitės diena ir laikas: trečiadieniais 18:15 – 20:00 val.


Adresas: Didžioji g. 34, šv. Kazimiero bažnyčioje. Daugiau informacijos ir registracija: https://www.bendrakeleiviai.lt/2023/10/06/kaip-isbuti-vienam-ir-kaip-susitikti-kita/