facebook logo

Bernardinu stovykla 2024

Registracija į Bernardinų parapijos vasaros stovyklą liepos 15-21 d. stovyklavietėje „Bebrusai“ (Molėtų r.) eina į pabaigą – vietų kambariuose ir nameliuose jau nebeliko.
Nespėjusius užsiregistruoti, bet norinčius dalyvauti registruosime į „rezervinį“ sąrašą, iš kurio bus galimybė persikelti į dalyvių sąrašą (jei dėl kokių nors priežasčių kas nors atsisakys dalyvauti iš jau užsiregistravusių sąrašo).
Dar yra vietų gyventi stovykloje savo atsivežtose palapinėse, tad norintys dar gali spėti užsiregistruoti, nurodant, kad gyvens palapinėje (palapinėms vietų skaičius taip pat yra ribotas).

Liepos 15-21 d. vyks jau 16-oji Bernardinų parapijos stovykla „ŽIŪ!“ (Dangaus Karalystės provokacija Jėzaus palyginimuose).
Stovykla ir šiemet rengiama nuostabioje gamtos oazėje - Bebrusų kaime (Molėtų r.), prie to paties pavadinimo ežero esančioje stovyklavietėje BEBRUSAI (www.bebrusai.lt).

Teminius susitikimus ves Vilniaus arkikatedros bazilikos vikaras, teologijos mokslų daktaras kunigas MOZĖ MITKEVIČIUS.

STOVYKLOS PROGRAMOJE:
konferencijos, šv. Mišios, liturginių valandų malda (nepamirškime pasiimti Šventojo Rašto), šlovinimo ir susitaikinimo vakaras bei turininga pramoginė veikla: šoksime ir dainuosime, susitiksime su įdomiais žmonėmis, dalyvausime protų mūšyje, stebėsime naktinį dangų, vyksime į ekskursiją, atskleisime savo talentus Talentų vakare, plaukiosime ežere, sportuosime, džiaugsimės vasara ir vienas kito bendryste.

Stovyklos koordinatorius – parapijos klebonas br. ANDRIUS NENĖNAS OFM.

Kol tėveliai klausysis paskaitų, su mažiausiais stovyklautojais užsiims savanoriai, koordinuojami katechetės RAIMONDOS DAUNORAVIČIŪTĖS.
Kaip ir kasmet, lygiagrečiai pagrindinei stovyklai vyks paaugliams (14-18 m.) skirta pastovyklė, koordinuojama diakono EDVINO JURGUČIO
OFM.

Stovykloje yra dviviečių, triviečių, keturviečių, penkiaviečių, šešiaviečių kambarių (vienviečių nėra). Patalynės užvalkalus ir rankšluosčius rasite ant lovų. Prašome savo augintinius palikti namuose, nes stovyklavietės administracija renginių metu su augintiniais NEPRIIMA. Nepamirškite pasiimti stalo žaidimų, sportinio inventoriaus, nes galimybių pasportuoti, pajudėti bus apsčiai. Taip pat turėkite tautinės atributikos (o kas turi – ir tautinius drabužius), nes prisimindami neseniai pasibaigusią jubiliejinę Dainų šventę, surengsime tautinį vakarą.

AUKA UŽ STOVYKLĄ
su nakvyne nameliuose arba pagrindiniame pastate su visais patogumais ir 3 kartų maitinimu:

suaugusiems – 250 Eur;
vaikams iki 3 m. – nemokamai (mažyliams lova nenumatyta, pasiimkite kelionines loveles);
vaikams nuo 3 m. iki 14 m. – 120 Eur;

į pastovyklę užsiregistravusiems paaugliams nuo 14 m. iki 18 m. – 170 Eur.

Kviečiame planuoti savo atostogų laiką, numatant dalyvavimą stovykloje (vietų skaičius patalpose ribotas!).
Nespėjusiems gauti nakvynę pastatuose, bus galimybė apsigyventi savo atsivežtose ir pasistatytose palapinėse (auka palapinės gyventojui su maitinimu – 200 Eur).

Registracijos į stovyklą anketa: https://sites.google.com/view/2024-prasideda/pagrindinis-puslapis

Prašome KIEKVIENAM REGISTRUOJAMAM ŠEIMOS NARIUI PILDYTI ATSKIRĄ ANKETĄ!

Auką už stovyklavimą prašome pervesti į parapijos sąskaitą:
VILNIAUS ŠV. PRANCIŠKAUS ASYŽIEČIO PARAPIJA (gavėjas)
A/s LT30 7300 0101 3343 9118, bankas SWEDBANK AB.
Mokėjimo paskirtis: „Auka už stovyklą“ ir stovyklautojo vardas, pavardė.

Jei aukosite už kitą asmenį, nurodykite už kurį asmenį aukojate.

Užsiregistravusiais į stovyklą bus laikomi užpildę registracijos anketą ir pervedę į nurodytą parapijos sąskaitą auką už stovyklą.
Atvykstama į stovyklavietę savarankiškai.
Stovyklavietės koordinatės: 55.185594, 25.475621

Į pastovyklę paauglius atveža patys tėvai (globėjai).

Kilus klausimams dėl stovyklos, galite skambinti šiais tel.:
+370 698 16692 (Sigita),

PARAMA STOVYKLAI
Dalyvių auka už stovyklą visų išlaidų, deja, nepadengia, todėl stovyklai reikalinga papildoma parama. Ši stovykla tiesiog neįvyktų be papildomos paramos ir supratimo. Galinčius paremti stovyklą papildoma suma, maloniai prašome pervesti auką į nurodytą parapijos sąskaitą, mokėjimo paskirties laukelyje įrašant PARAMA STOVYKLAI.

Nuoširdžiai dėkojame geradariams ir meldžiamės už juos.