Arūnas Peškaitis OFM - Nereikia eklektikos, bet dialogo ieškoti būtina

A PeskaitisPateikiame straipsnį iš internetinio dienraščio Bernardinai.lt

Kunigas pranciškonas Arūnas Peškaitis OFM atsako į klausimus, ar krikščionims reikia vengti jogos, kokie yra pagrindiniai rytietiškų praktikų pavojai, kodėl klaidinga tapatinti kitų religijų praktikas su šėtonu.

Esant dabartiniam tempui, žmonės gyvena patirdami nuolatinę įtampą, stresą, skundžiasi nugaros skausmais. Jie atranda jogą kaip būdą atsipalaiduoti ir palaikyti fizinę sveikatą. Tačiau tarp katalikų kunigų pasigirsta mintis, jog praktikuoti jogą yra pavojinga. Kodėl? Ar joga, kaip praktika, kertasi su krikščionybe?

Skaityti daugiau: Arūnas Peškaitis OFM - Nereikia eklektikos, bet dialogo ieškoti būtina

Bernardinų parapijos stovykla - sucementuojanti šeimas ir bendruomenę

parapijos-stovykla-01Birželio 20-25 dienomis Toliejos stovyklavietėje, Molėtų rajone, septintą kartą vyko Vilniaus Bernardinų parapijos stovykla. Šįkart pagrindinis stovyklos vedėjas buvo brolis pranciškonas iš Italijos Paulas Thomas lorio OFM, kuris dalyviams kalbėjo tema „Dešimt Dievo žodžių“.

Viena iš stovyklos organizatorių Danguolė Kuliavaitė teigia, kad stovykla labai naudinga parapijos vienybei ir dvasiniam ugdymui bei rekomenduotų šią patirtį ir kitoms Lietuvos parapijoms bei bendruomenėms.

Skaityti daugiau: Bernardinų parapijos stovykla - sucementuojanti šeimas ir bendruomenę

Parapijos stovykla 2014

Skaityti daugiau: Parapijos stovykla 2014