Ikona1 1Sužadėtinių pasiruošimo Santuokos sakramentui kursai Bernardinų parapijoje vedami pagal Lietuvos šeimos centro parengtą darbo mažose grupėse programą, kursų trukmė – 8 susitikimai

2023 m. kursai sužadėtiniams Bernardinų parapijoje:

Rugsėjo 21 d. - Spalio 26 d., 18 val. (ketvirtadieniais, šv. Pranciškaus auditorijoje).
Lapkričio 9 d. - Gruodžio 21 d., 18 val. (ketvirtadieniais, šv. Pranciškaus auditorijoje).
Lapkričio 8 d. - Gruodžio 20 d., 18.30 val. (trečiadieniais, nuotoliu per "Zoom").

2024 m. kursai sužadėtiniams Bernardinų parapijoje:

Sausio 11 d. - Vasario 22 d., 18 val. (ketvirtadieniais, šv. Pranciškaus auditorija).
Sausio 10 d. - Vasario 21 d., 18.30 val. (trečiadieniais, nuotoliu per "Zoom").
Vasario 29 d. - Balandžio 11 d., 18 val. (ketvirtadieniais, šv. Pranciškaus auditorija).
Kovo 2 d. - Balandžio 13 d., 10 val. (šeštadieniais, nuotoliu per "Zoom").
Balandžio 18 d. - Gegužės 30 d., 18 val. (ketvirtadieniais, šv. Pranciškaus auditorija).

Registracija el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , tel. +370 676 468 62 arba tel. +370 679 123 74,  Jovita ir Andrius Barisevičiai.

Registracijos į kursus tvarka

Registruojantis būtinai nurodykite abiejų sužadėtinių vardus ir pavardes, kontaktinį tel. nr., el. pašto adresą.
Rinkliava už kursus - 90 eurų.

Sužadėtiniai emigrantai, poros, auginančios mažus vaikus, dirbančios pamaininį darbą, gyvenančios skirtinguose miestuose ir pan. dėl rengimosi Santuokos sakramentui kursų gali kreiptis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 676 46 862.

• Kursai Vilniaus arkivyskupijos šeimos centre: www.vasc.lt

Lankstinuką su visa naudingą informacija galite atsisiųsti čia: Lankstinukai

Jei turite klausimų - rašykite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinkite tel. +370 676 46 862.

PASIKEITIMAI, APIE KURIUOS BŪTINA ŽINOTI BESIRUOŠIANTIEMS PRIIMTI SANTUOKOS SAKRAMENTĄ:
Nuo sausio 1 d. dėl Santuokos sakramento turės būti kreipiamasi į parapiją likus ne mažiau kaip penki mėnesiai iki jo.