facebook logo

Ikona1 1Sužadėtinių pasiruošimo Santuokos sakramentui kursai Bernardinų parapijoje vedami pagal Lietuvos šeimos centro parengtą darbo mažose grupėse programą, kursų trukmė – 8 susitikimai

Kursai sužadėtiniams 2021 m. Bernardinų parapijoje:

• Sausio 7 d. – vasario 18 d. (ketvirtadieniais) nuo 18 val.
  • Vasario 25 d. – balandžio 15 d. (ketvirtadieniais) nuo 18 val.

•  Kovo 6 d. – balandžio 17 d. (šeštadieniais) nuo 10 val.

• Balandžio 22 d. – birželio 3 d. (ketvirtadieniais) nuo 18 val.

• Rugsėjo 9 d. - spalio 21 d. (ketvirtadieniais) nuo 18 val.

• Lapkričio 4 d. - gruodžio 16 d. (ketvirtadieniais) nuo 18 val.

Kursai sužadėtiniams 2022 m. Bernardinų parapijoje:

• Sausio 13 d. - vasario 24 d. (ketvirtadieniais) nuo 18 val.

• Kovo 3 d. - balandžio 14 d. (ketvirtadieniais) nuo 18 val.

• Kovo 5 d. - balandžio 16 d. (šeštadieniais) nuo 18 val.

• Balandžio 21 d. - birželio 2 d. (ketvirtadieniais) nuo 18 val.

(!) Karantino sąlygoms kursai vedami nuotoliniu būdu.

Registracija el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. +37067912374, Jovita ir Andrius Barisevičiai.

Kitos grupės - trečiadieniais, nuo 18:00 val. (2021 m.):

• Sausio 20 d.- kovo 10 d.
  • Kovo 24 d. - gegužės 12 d.

Registracija: el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. +37061512997, Vita ir Saulius Kuliavai.

Registracijos į kursus tvarka

Registruojantis būtinai nurodykite abiejų sužadėtinių vardus ir pavardes, kontaktinį tel. nr., el. pašto adresą.
Rinkliava už kursus - 70 eurų.

Sužadėtiniai emigrantai, poros, auginančios mažus vaikus, dirbančios pamaininį darbą, gyvenančios skirtinguose miestuose ir pan. dėl rengimosi Santuokos sakramentui kursų gali kreiptis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 676 46 862.

• Kursai Vilniaus arkivyskupijos šeimos centre: www.vasc.lt

Lankstinuką su visa naudingą informacija galite atsisiųsti čia: Lankstinukai

Jei turite klausimų - rašykite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinkite tel. +370 676 46 862.

PASIKEITIMAI, APIE KURIUOS BŪTINA ŽINOTI BESIRUOŠIANTIEMS PRIIMTI SANTUOKOS SAKRAMENTĄ:
Nuo sausio 1 d. dėl Santuokos sakramento turės būti kreipiamasi į parapiją likus ne mažiau kaip penki mėnesiai iki jo.