facebook logo

Ekonominė taryba

Ekonomine T

Artimiausias Ekonominės tarybos posėdis vyks kartu su Pastoracinės tarybos posėdžiu 2022 m. vasario 7 d. Bernardinų bendruomenės centre (BBC).

Skaityti daugiau...

Biblijos skaitymo grupė

knyga MNuo rugsėjo 6 d., antradieniais 18 val. Šv. Mykolo koplyčioje mintimis ir patirtimi apie tai, kaip astpažįsta Dievo Žodį savo gyvenimuose, dalijasi Biblijos skaitymo grupė. Grupės vadovas br. Arūnas Peškaitis OFM.
Kviečiame prisijungti.


Antradieniais 18 val. Šv. Mykolo koplyčioje mintimis ir patirtimi apie tai, kaip atpažįsta Dievo Žodį savo gyvenimuose, dalijasi Biblijos skaitymo grupė. Grupės vadovas br. Arūnas.

Misija – gilinantis į Dievo Žodį, užrašytą Biblijoje, atpažinti Šventosios Dvasios veikimą mūsų gyvenimuose.

 

Asmenys kontaktams: Vidmantė Jasevičienė, tel. 8 662 51793 el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Br. Arūnas Peškaitis, tel. 8 687 87998, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Maldos grupės

maldos grupesVilniaus šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčioje veikia įvairios maldos ir Biblijos skaitymo grupės. Kviečiame prisijungti.

 

Skaityti daugiau...

Pranciškučiai

Pranciskuciu kryziukasVilniaus Bernardinų parapija kviečia visus vaikus nuo 10 iki 14 m. prisijungti prie šaunios paauglių bendruomenės - Pranciškučių. Pranciškučiai į grupelę renkasi kiekvieną penktadienį nuo 16 val. Bernardinų jaunimo centro rūsyje (Maironio g. 10-3, Vilnius). Ugdomi pagal pranciškonišką dvasingumą, vaikai pradeda geriau pažinti save, išmoksta bendrauti ir dirbti grupėje. Susirinkę kartu mes melsimės, gilinsimės į Dievo žodį, diskutuosime bendraamžių būryje, kartu žaisime ir juoksimės, švęsime gimtadienius, paminėsime svarbias liturgines šventes ir dalyvausime šventosiose Mišiose.

Skaityti daugiau...

Pranciškoniškas jaunimas (JauPra)

Pranciškoniškasis jaunimas (sutrumpintai - JauPra) yra jaunimo brolija, pašaukta Šventosios Dvasios dalytis krikščioniško gyvenimo patirtimi pagal šv. Pranciškaus Asyžiečio dvasingumą.
Jaunimo šv. Mišios vyksta trečiadieniais 18.00 val. Bernardinų bažnyčioje.
Po šv. Mišių jaunimo susitikimas jaunimo rūsyje.

Skaityti daugiau...

Pasauliečiai pranciškonai (OFS)

OFS logoPasauliečių pranciškonų ordinas yra visų pasauliečių pranciškonų brolijų, pasklidusių pasaulyje ir atvirų kiekvienam tikinčiųjų sluoksniui, darni sąjunga. Šiose brolijose broliai ir seserys, Dvasios raginami, siekia tobulos meilės pagal savo, kaip pasauliečių, padėtį, įžadais įsipareigodami šv. Pranciškaus pavyzdžiu gyventi Evangelija ir laikytis Bažnyčios patvirtintos Regulos. (Plg. Reg. 2)

Skaityti daugiau...

Chorai, ansambliai, grupės

Choras Langas 057Vilniaus šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčioje veikiantys chorai ir šlovinimo grupės:

Vilniaus šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčios giedojimo mokykla:

  • Choras LANGAS
  • Choras ŠVENTO PRANCIŠKAUS PAUKŠTELIAI
  • Mažylių choras BRANGENYBĖS
  • Choras ANGELAI (7-8 m.)
  • Choras SERAFIMAI (9 - 11 m.)

Skaityti daugiau...

Parapijos biblioteka

Knygos biblioteka V

Mieli parapijiečiai, primename, kad Bernardinų Bendruomenės centre, Šv. Klaros salytėje įsikūrusi parapijos biblioteka.
Laukiame Jūsų kiekvieną sekmadienį nuo 16 val. iki 16.45 val.
Norintys ateiti kitu laiku skambinkite Jūratei tel. +37065244356. Iki pasimatymo bibliotekoje.

Skaityti daugiau...