Br Evaldas Darulis OFM 7276Mielieji parapijiečiai, sveikinu su Šv. Pranciškaus gimimo dangui ir mūsų bažnyčios tituline švente. Dėkoju parapijos grupėms, taryboms ir visiems, kurie nenuilstamai dirbate bei padedateįvairiose veiklose. Šventasis Raštas daugelyje vietų kalba, kad ne tik savo tikėjimą išpažįstame, bet ir meilę Dievui liudijame savo darbais. Dėkoju Jums, kad dosniai dalijatės savo laiku - kurio šiandien visiems taip trūksta, savo gerumu – kai tai atrodo beprasmiška, meile - kai turite pamilti pirmiau, o ne tada, kai esate mylimi...

Šv. Pranciškus šiandien mus kviečia mylėti daugiau. Jis ragina nebijoti rodyti savo meilę dėl Dievo meilės. „Meilė, kuri neišreikšta – tai žvakė - nedavusi šviesos”- sako Asyžiaus Neturtėlis. Tegul Dievas Jus pripildo nesibaigiančia meile, kuriančia gėrį ir viltį jūsų kasdieniame gyvenime ir tarnystėse parapijoje. Tegul „Saulės giesmė” nuolat skamba Jūsų širdyse ir glaudžia prie Jėzaus!

Nuoširdžiai, Jūsų brolis Evaldas Darulis OFM